Przejdź do treści

Sfinks z nowym lokalem w Zgierzu

Sfinks Polska, spółka zarządzająca siecią Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, otworzyła pierwszy lokal w Zgierzu. Nowa restauracja mieszcząca się przy ul. Dąbrowskiego 20 prowadzona jest na zasadzie franczyzy. Sphinx w Zgierzu to czwarty lokal otwierany przez spółkę w tym roku i zarazem 93 restauracja działająca w ramach tej sieci.

Sphinx w Zgierzu, to restauracja z obsługą kelnerską, zajmująca ponad 350 metrów kwadratowych. W lokalu klienci mają do dyspozycji ponad sto miejsc przy 37 stolikach wewnątrz oraz ponad czterdzieści miejsc w ogródku na tarasie. W nowo otwartej restauracji znajdują się także 3 loże stylizowane na beczki, które stanowią nowy element wystroju wnętrz. Siedząc przy tych stoikach klienci zgierskiej restauracji mogą samodzielnie nalać sobie piwa wprost z wbudowanych w ścianie beczek z nalewakami. Natomiast wszyscy goście mogą korzystać z bogatego menu Sphinxa, w którym nie brakuje kultowej shoarmy, soczystych steków, lekkich zestawów mięs i ryb z mieszanką warzyw na ciepło i słodkich deserów. W okresie mistrzostw obowiązuje dodatkowo specjalna wkładka do menu „Poznaj mistrzowskie smaki” z propozycjami potraw narodowych goszczących w Polsce drużyn.

– Nowo otwarty lokal w Zgierzu przynosi nam tym większą satysfakcję, że jest to pierwsza restauracja naszej sieci w tym mieście. Sphinx to marka lubiana i znana, a serwowane u nas potrawy mają licznych wielbicieli. Teraz także mieszkańcy Zgierza mają okazję posmakować naszych dań i poczuć wyjątkową atmosferę, jaka panuje w naszych lokalach – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.