Concordia Ubezpieczenia bliżej Klienta

Concordia Ubezpieczenia w ciągu 15 lat obecności na polskim rynku ubezpieczeniowym konsekwentnie stara się ułatwiać Klientom szybkie i sprawne, a przede wszystkim solidne zawieranie umowy ubezpieczeniowej. Oprócz rozwijania nowych technologii, jak System Obsługi Sprzedaży Rubinet, a także pozyskiwania nowych Partnerów biznesowych, sukcesywnie rozwija swoją sieć sprzedaży, w tym oddziały. W tym roku uruchomiono już dwa.

Pierwszy z nich został otwarty w Krakowie. Dyrektorem Oddziału w Krakowie został długoletni Szef Przedstawicielstwa w Krakowie Stanisław Orecki. Oddziałem w Białymstoku zarządzać będzie Izabela Kowalko. Concordia Ubezpieczenia będzie miała teraz bliższy kontakt z Klientami i Pośrednikami z południowej i wschodniej Polski.

– Concordia Ubezpieczenia dynamicznie rozwija się, czego wyrazem są m.in. niedawno otwarte oddziały. To kolejne miejsca, w których możemy oferować nasze produkty ze szczególnym uwzględnieniem nowych, wprowadzonych w maju, czyli Życia Kapitał i Concordia Biznes – mówi Paulina Łukasik, rzecznik prasowy Concordia Ubezpieczenia.

Obecnie Concordia obsługuje swoich klientów w 12 oddziałach, 38 Przedstawicielstwach, współpracuje z 2200 Pośrednikami na terenie całej Polski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu