Ubierz Aliena na mecz – nowy konkurs graficzny Zielonej Linii

Nie trzeba być wybitnym grafikiem, aby wygrać ciekawe nagrody, wystarczy odrobina kreatywności. Zielona Linia rozpoczęła konkurs: Ubierz Aliena na mecz!

– Infolinia urzędu pracy, czyli Zielona Linia, tym razem postawiła na kreację graficzną. Występujący w logo tejże instytucji, znany wszystkim sympatykom Zielonej Linii Alien potrzebuje stroju kibica na mecz, dlatego postanowiliśmy ogłosić konkurs – opowiada Monika Węcław, specjalistka ds. promocji Zielonej Linii. – To już drugi konkurs kierowany do naszych fanów w serwisie Facebook.com oraz osób, które dodały Zieloną Linię w Google+ do swoich kręgów – dodaje pani Monika. Konto na Google+ to nowość, ale choć działa od niedawna, już wiele osób śledzi wpisy umieszczane w serwisie.

Zadanie konkursowe polega na dodaniu stroju kibica (i ewentualnie jego niezbędnych atrybutów) do obrazka przedstawiającego Aliena Zielonej Linii. Obrazek jest udostępniony na Facebooku i Google+ Zielonej Linii. Wystarczy pobrać wizerunek Aliena, dodać swoją grafikę, a następnie wkleić pracę na tablicę Zielonej Linii na Facebooku lub Google+. Każda osoba, która weźmie udział w konkursie, może zgłosić do zabawy aż trzy prace konkursowe, czyli trzy zupełnie różne wizerunki Aliena – kibica.

Warunkiem udziału w konkursie jest udostępnienie wpisu o konkursie na swojej tablicy na Facebooku lub na Google+.

Nagrodami w konkursie są klocki rozwijające inteligencję, czyli NeoCube, a także specjalne pendrive’y Zielonej Linii. Każdy uczestnik konkursu ma prawo do wyboru nagrody – wystarczy dopisać we wpisie z konkursowym obrazkiem, jaką nagrodę preferujemy.

Konkurs potrwa ponad trzy tygodnie – od 4 do 26 czerwca. Wyniki będą ogłoszone 29 czerwca 2012 r. Organizatorzy przygotowali nagrody dla autorów 10 najciekawszych prac.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.zielonalinia.gov.pl oraz w zakładce Konkurs na fanpage Zielonej Linii na Facebooku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu