Reprezentacja Polski z Sony Xperia od Orange

Wszyscy piłkarze i sztab piłkarskiej reprezentacji Polski wraz z życzeniami powodzenia podczas finałów Mistrzostw Europy otrzymali telefony komórkowe Sony Xperia S i Xperia U. Orange jest głównym sponsorem reprezentacji i partnerem technologicznym UEFA podczas imprezy, która rusza już w piątek.

Spotkanie głównego sponsora reprezentacji z piłkarzami i całym sztabem odbyło się w niedzielę wieczorem w warszawskim hotelu Hyatt. Mariusz Gaca, prezes zarządu PTK Centertel, podziękował reprezentantom za ciężką pracę jaką włożyli w przygotowania do turnieju oraz życzył sukcesów. – Cieszę się, że Orange Polska ma swój udział w Euro 2012. Cała firma będzie mocno trzymać za Was kciuki! – powiedział Mariusz Gaca. – Wspieranie futbolu pozwala nam zarazem być jak najbliżej naszych klientów, którzy są waszymi fanami. Dla wielu z nich piłka nożna jest wielką pasją i ważnym elementem życia. Dlatego od 10 lat wspieramy reprezentację, dzieląc z zawodnikami i kibicami wielkie sportowe emocje – dodał.

Smartfony Xperia™ S i Xperia™ U to zaawansowane modele z wieloma możliwościami, doskonałymi wyświetlaczami Reality Display z Mobile BRAVIA® Engine, superszybkimi dwurdzeniowymi procesorami i niezawodnymi aparatami z funkcją fast capture – zdjęcie gotowe w niecałe 1,5 sekundy od włączenia smartfonu. Xperia™ S, najbardziej reprezentacyjny smartfon Sony z aparatem 12 mp, pozwoli zawodnikom podzielić się z najbliższymi atmosferą Mistrzostw, nagrywając zdjęcia i filmy w HD. 32GB pamięci wystarczą na przechowywanie plików przez cały turniej. Wreszcie entuzjaści gier, których wśród naszych reprezentantów nie brakuje, na pewno docenią certyfikat PlayStation™ w Xperia™ S i możliwość zabawy z najnowszymi tytułami zoptymalizowanymi pod smartfon.  Xperia™ U dla sztabu szkoleniowego, wyróżnia się dodatkowo wymiennymi nakładkami i charakterystycznym, rozświetlającym się przeźroczystym paski, oraz bardzo wyraźnym i mocnym dźwiękiem.

Telefony posiadają oficjalną aplikację UEFA EURO 2012. Bezpłatna aplikacja mobilna to najlepsze źródło informacji na temat turnieju. Za jej pośrednictwem kibice będą otrzymywać aktualności dotyczące turnieju i uczestniczących w nim drużyn, sprawozdania z meczów na żywo, a także wideo wywiady z piłkarzami. Dodatkowo będą mogli uzyskać płatny dostęp do najważniejszych fragmentów meczów, statystyk i spersonalizowanych powiadomień. Po raz pierwszy w historii rozgrywek kibice będą mogli również dzielić się z bliskimi i znajomymi wiadomościami związanymi z turniejem w serwisach Facebook i Twitter.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu