Nagroda dla Eveline Cosmetics w plebiscycie Cosmopolitan Prix de Beauté 2012

Linia kosmetyków firmy Eveline Cosmetics została nagrodzona w plebiscycie Prix de Beauté 2012, organizowanym po raz czternasty przez miesięcznik Cosmopolitan, wydawnictwa Hearst-Marquard Publishing. Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej.

Celem konkursu jest ułatwienie czytelniczkom – młodym, aktywnym, dbającym o urodę kobietom, wyboru najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku. Jury konkursu doceniło innowacyjną linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy bioHyaluron 4D, przyznając jej zaszczytny, międzynarodowy tytuł Prix de Beauté 2012. Uroczysta gala wręczenia statuetek kryształowych „diamentów” dla zwycięzców plebiscytu, z udziałem najbardziej stylowych gwiazd polskiego show biznesu, odbyła się 28 maja w Starej Pomarańczarni, w Warszawskich Łazienkach Królewskich.

Linia bioHyaluron 4D to unikalny program rewitalizujący o wysokiej efektywności działania, niezbędny dla zachowania młodości i piękna skóry. Stworzenie serii zostało zainspirowane technikami wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w dermatologii estetycznej oraz innowacyjnym wykorzystaniem roślinnych komórek macierzystych w medycynie. Zaawansowana technologicznie formuła kosmetyków, oparta o właściwości biokwasu hialuronowego i roślinnych komórek macierzystych, gwarantuje SUPER EFEKT 4D – odmłodzenie w czasie, dogłębne nawilżenie i spektakularną redukcję ilości, długości, szerokości i głębokości zmarszczek oraz działanie do 48 h.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu