Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej non-stop

Relacje tekstowe na żywo, szczegółowe statystyki, terminarze, codzienne komentarze ekspertów, live blog, panoramy 3D prezentujące polskie stadiony, specjalne infografiki oraz współpraca z magazynem World Soccer. To wszystko w komputerze (euro.wp.pl), w urządzeniach mobilnych poprzez stronę WWW m.euro.wp.pl lub aplikację Sport WP.PL – Wirtualna Polska na Euro 2012.

Redaktorzy sportowi WP.PL będą pracować 24 godziny na dobę. Będą na stadionach, treningach, konferencjach prasowych, w strefach kibica, by jak najdokładniej i zawsze na bieżąco relacjonować wszystko, co dzieje się na imprezie i wokół niej. W Wirtualnej Polsce wystartował specjalny live blog, a w nim znaleźć można tekstowe relacje na żywo. Dodatkowo, najświeższe wiadomości oraz opinie ekspertów – redakcja sportowa WP.PL nawiązała m.in. współpracę z Pawłem Zarzecznym, który codziennie będzie komentował wydarzenia na stadionach i wokół nich, publikowane będą także wywiady, zdjęcia, materiały wideo, terminarze, wyniki, tabele turniejowe, opisy drużyn, a także ciekawostki – panoramy 3D prezentujące polskie stadiony oraz specjalne infografiki, np. „Droga Polski do Euro 2012”. Pojawią się też komentarze o wydarzeniu… w krzywym zwierciadle.

Serwis euro.wp.pl

Piłkarscy kibice znajdą w serwisie euro.wp.pl setki najświeższych newsów – na bieżąco publikowane wyniki spotkań, relacje tekstowe ze spotkań na żywo, terminarze, dzięki którym miłośnicy sportu nie przegapią żadnego spotkania, artykuły, analizy, komentarze i wywiady. To wszystko, a nawet więcej, dzięki zakładce „ekstra”, podane w atrakcyjnej i przejrzystej formie. Teksty, zdjęcia, materiały wideo, panoramy 3D, infografiki…

Mobilna wersja serwisu m.euro.wp.pl

M.euro.wp.pl, czyli wszystko o Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej w smartfonach i tabletach. Dzięki zastosowaniu technologii HTML5, witryna automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia przenośnego, zapewniając komfort korzystania nawet w telefonie z małym wyświetlaczem. Dodatkowo, przyjazny interfejs i wygodna nawigacja sprawiają, że każdy kibic może być na bieżąco z wszystkim, co istotne, niezależnie od miejsca i czasu.

Aplikacja Sport WP.PL

Aplikacja Sport WP.PL, to narzędzie, które powstało z myślą o fanach europejskich rozgrywek piłkarskich, a także tych, którzy emocjonują się również innymi dyscyplinami sportowymi. Aplikacja zawiera więc w sobie zarówno moduł specjalny o Euro, jak i stanowi kompendium wiedzy o innych dyscyplinach. Dostępna jest na smartfonach z systemem Android oraz iOS.

Sport WP.PL i Babol.pl

Każdy kibic-internauta jeszcze więcej o sporcie, jeszcze więcej o ME znajdzie na jednej z najchętniej odwiedzanych witryn o tej tematyce w polskiej Sieci – sport.wp.pl. Z kolei zupełnie inne – emocjonalne i z humorem – spojrzenie na Euro prezentuje witryna babol.pl. W serwisie publikowane są felietony, prezentujące mistrzostwa w krzywym zwierciadle, ciekawostki i artykuły pokazujące to wydarzenie z zupełnie innego punktu widzenia…

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu