Kawa mistrzów – Massimo Zanetti na polskich trybunach

Massimo Zanetti, twórca znanej na całym świecie marki kawy Segafredo Zanetti, 9 czerwca przyleci do Gdańska na mecz Włochy – Hiszpania. Firma stała się oficjalnym partnerem włoskiej drużyny narodowej, a mała czarna od Segafredo będzie towarzyszyć piłkarzom podczas całego turnieju.

Firma została założona w latach siedemdziesiątych poprzedniego stulecia. Z rodzinnego biznesu przekształciła się w światową korporację, której produkty i kawiarnie obecne są dziś na wszystkich kontynentach. W Polsce marka istnieje od dziesięciu lat. Z okazji jubileuszu oraz meczu Włochów sam założyciel firmy zagości w weekend w Gdańsku. Będzie on dopingował Italię w rywalizacji z Hiszpanią – obrońcą tytułu mistrzów Europy. W niedzielę odwiedzi on także gdańską kawiarnię Segafredo Zanetti Espresso – franczyzowy butik firmy w Polsce.

W czasie mistrzostw kawa Segafredo będzie serwowana w Krakowie w Casa Azzurri – siedzibie przedstawicieli Włochów i na stadionie Cracovia, gdzie trenują włoscy piłkarze. Będzie można się nią raczyć także w hotelu w Wieliczce – bazie noclegowej drużyny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu