Kari w Galerii Korona Kielce

Modne buty, okulary, biżuteria, torby, szale. Od poniedziałku, 4 czerwca na terenie Galerii Korona Kielce otwarty został salon sieci obuwniczej Kari. Jest to jedyny punkt tej marki w stolicy województwa świętokrzyskiego.

Salon Kari w Galerii Korona Kielce jest pierwszym z kilkudziesięciu sklepów tej marki, które zostaną otwarte jeszcze w tym roku w Polsce. Właścicielem sieci jest rosyjski multimilioner Igor Jakowlew- założyciel sieci sklepów z wyposażeniem „Eldorado”.

Marka obuwnicza Kari oferuje nie tylko obuwie sprzedawane pod własną marką, ale również dodatki  modowe takie jak okulary, torebki, apaszki czy paski- wszystko w zgodzie z panującymi trendami i w najmodniejszych kolorach.  Produkty firmy Kari charakteryzuje dobra jakość, ciekawe wzornictwo i przystępna cena. Sklepy sieci Kari, w ramach założeń firmy, mają powstać równolegle w Polsce, w Czechach, Rosji, na Ukrainie i w Kazachstanie.

– Sieć Kari jest nową marką, która zadebiutować ma w najbliższym czasie na terenie całej Polski. Dlatego też cieszy nas, że jeden z pierwszych salonów tej sieci otwarty został w naszej galerii – mówi Izabela Ironmonger, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce. Kari w Galerii Korona Kielce znajduje się na poziomie +1.

Galeria Korona Kielce została otwarta 16 maja. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 93 tys. metrów kwadratowych i 37 tys. metrów kwadratowych powierzchni użytkowej znajduje się 150 lokali handlowo- użytkowych. Do najważniejszych z nich należą: fitness Pure Platinum,  supermarket Piotr i Paweł, Royal Colletcion, Multikino, Zara, Klub Squash Korona, Reserved, List Roma, Stefanel, Pandora, Ette Lou, Solar, Antre, Oysho, Carry, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Tommy Hilfiger, Massimo Dutti, Orsay, Intersport, Bagatt  czy Camaieu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu