Bądź gospodarzem Euro 2012 we własnym domu

Tagi:

Choć nie każdy z nas, będzie miał możliwość oglądania spotkań na żywo na stadionie piłkarskim, to sami możemy sprawić, żeby w naszych domach nie zabrakło stadionowej atmosfery i ducha sportowej walki. Co będzie nam do tego potrzebne?

To już za kilka dni, od 8 czerwca 2012 roku największe i najważniejsze sportowe wydarzenie w Polsce. Atmosfera kibicowania udziela się wszystkim, co doskonale widać na ulicach i w sklepach. To wielkie święto kibiców, choć nie wszyscy będą mieli możliwość oglądania spotkań na stadionach. Większość kibiców mecze obejrzy w telewizji, z rodziną, w gronie przyjaciół. Wiele domów zamieni się w trybuny i udowodni, że Euro 2012 to święto wszystkich, którzy kochają piłkę nożną.

To czas wielkich emocji, które miejmy nadzieję długo zostaną w pamięci. Możemy zaprosić  znajomych, dla których niestety mamy coraz mniej czasu na co dzień. Wśród kibiców z pewnością nie zabraknie kobiet, które również będą trzymać kciuki za piłkarzy. Jeśli nasze mieszkanie czy dom, zamienimy na czas mistrzostw w trybunę sportową, to musimy się do tego przygotować.

Każdy kibic wywiesi za oknem flagę biało-czerwoną. Na pewno nie zabraknie w naszych domach szalików z godłem, czapek, trąbek oraz koszulek reprezentacji. Ale przecież nie samymi emocjami będziemy żyć. Jako gospodarze, musimy zadbać o poczęstunek dla naszych gości-kibiców. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się przekąski, po które zawsze łatwo sięgnąć. Gospodarz ma w czym wybierać. Mogą to być orzeszki, czekoladki, popcorn, paluszki a może tartinki i zapiekanki. Z czasem może się okazać, że warto sięgnąć po coś lżejszego. Nowością godną polecenia są chipsy z sera Crispy Natural. Są to pierwsze chipsy bez smażenia i pieczenia, bez dodawania tłuszczu w procesie produkcji. Crispy są produkowane z sera o obniżonej zawartości tłuszczu (20 proc.) W ofercie trzy propozycje: chipsy z sera z marchwią, w towarzystwie chrupiącej cebulki, z posypką a’ la Italiana. Serowe chipsy są źródłem naturalnego wapnia, błonnika i białka. Nie zawierają również glutenu.  Można je podawać także z ulubionym dipem, ketchupem, lub jako dodatek do sałatek i zup. Świetne do piwa, wina. Niezastąpione podczas oglądania ulubionego meczu. Obowiązkowa wyprawka każdego kibica.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu