CBRE wzmacnia dział powierzchni biurowych

CBRE informuje o dwóch nowych pracownikach w biurze w Warszawie.

Radosław Pawlak dołączył do działu powierzchni biurowych jako Starszy Negocjator, gdzie będzie odpowiedzialny za negocjacje umów najmu w imieniu właścicieli nieruchomości. Radosław będzie również monitorował rynek powierzchni biurowych w Polsce oraz zdobywał nowych klientów.

Radosław Pawlak posiada ponad ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pracował w firmie GVA Property Partners jako szef zespołu w dziale powierzchni biurowych. Wcześniej pracował w firmach Centrum Development and Investments Polska, Knight Frank i Emmerson.

Radosław Pawlak jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Prawa i Administracji. Ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Nieruchomości oraz z Wycen Nieruchomości. Radosław posiada licencję Pośrednika Nieruchomości.

Radosław Pawlak mówi biegle po angielsku, a jego hobby to ogrodnictwo oraz odkrywanie pięknych zakątków Polski.

Anna Wilhelmsson została Managerem ds. Marketingu i Baz Danych w dziale powierzchni biurowych, gdzie będzie odpowiedzialna za marketing departamentu oraz wspieranie klientów w działaniach marketingowych dotyczących ich nieruchomości. Anna będzie również koordynować bazy klientów i nieruchomości biurowych, oraz współpracować z działem marketingu i PR w CBRE.

Anna Wilhelmsson posiada doświadczenie w zakresie marketingu i PR. Poprzednio pracowała w agencjach PR: Advanced Public Relations i Brown Public Relations jako PR Executive. Wcześniej była zatrudniona w firmie Iron Mountain oraz w Ambasadzie Królestwa Szwecji na stanowisku Specjalisty ds. Informacji i Kultury. Anna była również zaangażowana w organizację eventów takich jak m.in. Turniej Golfowy „Ryder Cup”.

Anna Wilhelmsson jest dwujęzyczna. Jej narodowymi językami są polski oraz szwedzki, mówi biegle również w języku angielskim, a jej hobby to sport, muzyka i podróże.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu