Przejdź do treści

Aplikacja mobilna Onet Euro 2012 od Looksoftu

Looksoft przygotował dla Onetu aplikację mobilną o rozgrywkach Euro 2012, która umożliwia kibicom śledzenie wiadomości związanych z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej za pośrednictwem smartfonów i tabletów. Aplikacja jest dostępna w wersji dla systemów operacyjnych Android, iOS oraz Windows Phone 7.

W aplikacji kibice znajdą kilkadziesiąt wiadomości dziennie z serwisu sportowego Onetu dotyczących Euro 2012, w tym artykuły, galerie fotografii oraz materiały wideo. Na ekranie telefonu będzie też można sprawdzać terminarz spotkań piłkarskich, wyniki i komentarze na żywo oraz ranking strzelców. Dzięki opcji powiadomieniom „push” użytkownicy otrzymają bezpośrednio na swój telefon komórkowy informacje o zmianach wyników meczów w czasie rzeczywistym. W ten sam sposób dostaną powiadomienia o nowych najważniejszych wiadomościach w serwisie, czy uaktywnieniu komentatora relacjonującego mecz „minuta po minucie”. Funkcja „push” jest dostępna dla użytkowników telefonów z systemem iOS i Android. Dla kibiców przygotowano również kompendium wiedzy o Euro 2012, zawierające listy i składy drużyn, opisy stadionów i historię tegorocznych mistrzostw.

„Aplikacja mobilna na Euro to znakomite uzupełnienie wszystkich aktywności redakcyjnych Onetu na zbliżające się mistrzostwa Europy. Dzięki aplikacji każdy kibic będzie mógł zabrać Onet ze sobą i korzystać z naszej oferty w dowolnym miejscu i czasie,” – mówi Łukasz Widuliński, dyrektor Działu Sport w Grupie Onet.pl.

„Teraz wszyscy robią projekty związane z mistrzostwami piłkarskimi, jednak ten niesie ze sobą konkretną wartość. Dzięki tej aplikacji kibice piłkarscy będą mieć możliwość śledzenia na żywo rozgrywek praktycznie z każdego miejsca. To ważne, bo zapewne nie wszyscy z nas będą mieć komfort oglądania meczów ze swojej kanapy, czy tym bardziej z trybun stadionu” – powiedział Łukasz Makowski, Prezes Zarządu Looksoft.

Linki do aplikacji dla WindowsPhone, Android oraz iOS.