Przejdź do treści

Sfinks otwiera dwie nowe restauracje

Sfinks Polska, spółka zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, otwiera 6 czerwca dwie nowe restauracje Sphinx. Będą to pierwsze lokale sieci w Kutnie oraz w Starogardzie Gdańskim. Obie restauracje Sphinx prowadzone są na zasadzie franczyzy.

Nowo uruchomiona restauracja Sphinx w Kutnie znajduje się przy ul. Barlickiego 20. Lokal wraz z częścią konsumpcyjną i zapleczem zajmuje łącznie ponad 200 metrów kw. Klienci mają do dyspozycji blisko sześćdziesiąt miejsc przy stolikach wewnątrz restauracji oraz ponad siedemdziesiąt miejsc w ogródku. Z kolei nowy lokal Sphinx w Starogardzie Gdańskim mieści się przy ul. Rynek 6 i zajmuje ok. 280 metrów kw. W środku restauracji i w jej ogródku przygotowanych jest ponad sto trzydzieści miejsc przy stolikach. Klienci obu lokali będą mogli korzystać z oferty menu głównego Sphinxa, w której nie zabraknie kultowej shoarmy, soczystych steków, czy aromatycznych makaronów i dań z grupy „fit”. Ponadto w okresie mistrzostw w restauracjach będzie obowiązywała specjalna wkładka do menu „Poznaj mistrzowskie smaki”. Znajdą się w niej propozycje potraw narodowych goszczących w Polsce drużyn m.in. chorwackie cevapcici, irlandzkie fish and chips, włoskie penne arrabbiata, hiszpańska paella, czeski panierowany ser, greckie koftedes, rosyjskie pielmieni, a także polskie pierogi z mięsem.

– Otwierając nowe lokale, zyskujemy nie tylko następne dwie restauracje, ale również poszerzamy zasięg naszej sieci o kolejne miasta. Sphinx to znana i lubiana marka, która ma wielu zwolenników w całej Polsce. Wierzymy, że oferta naszych restauracji przypadnie do gustu również mieszkańcom Kutna i Starogardu Gdańskiego. W bieżącym roku uruchomiliśmy trzy nowe lokale, a już kolejne przygotowywane są do otwarcia – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.