Podgrzej piłkarskie emocje w Termie Bania

Nie wiesz, jak spędzić otwarcie Mistrzostw Europy w piłce nożnej? Bez względu na to, czy jesteś kibicem, czy sportowe emocje są Ci obojętne, Terma Bania zaprasza już 8 czerwca na wyjątkową Noc Saunową do Białki Tatrzańskiej.

Na wszystkich, którzy w piątek zawitają do Termy Bania – oprócz sportowych emocji – czekać będą relaks w saunarium i przekąski z różnych regionów Europy.

– Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy seans z rakiją, szaszłykami, krewetkami i Martini oraz greckie i włoskie przysmaki – informuje Grzegorz Wróbel, prezes Terma Bania. – Czas umilą kroniki filmowe przypominające okres świetności polskiej reprezentacji, a atrakcjom towarzyszyć będzie podgrzewająca atmosferę muzyka.

Noc Saunowa rozpocznie wspólne, rodzinne kibicowanie przez cały czas Mistrzostw Europy.

Mistrzostwa dla wszystkich

Na gości czeka osiem basenów, armatki i kaskady wodne, sztuczne fale z urządzeniem Wave Ball i wiele innych atrakcji, w tym blisko trzysta metrów zjeżdżalni. Dla szukających odrobiny ciszy w luksusowych warunkach przygotowano pięć saun o różnej specyfice (m.in.: łaźnia parowa i sauna fińska), dwa specjalne baseny, natryski oraz kadzie do moczenia nóg. Dla dzieci przewidziano m.in. suchy i wodny plac zabaw, minizjeżdżalnię oraz zabawy z animatorami.

Zasady Rodzinnej Strefy Kibica w Termie Bania

Rodzinna Strefa Kibica czynna będzie od 8 czerwca do 1 lipca 2012 r. w godzinach od 9:00 do zakończenia meczu i pół godziny dłużej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu