Przejdź do treści

Multi Communications z Dicoflorem

Na początku marca Multi Communications rozpoczęło współpracę z marką Dicoflor, należącą do Vitis Pharma. To kolejna marka tej firmy, po Vita K, Vita D i Vita K+D, która znalazła się portfolio klientów agencji.

Multi Communications w ramach współpracy odpowiada za działania media relations, w tym prowadzenie biura prasowego marki Dicoflor. Ponadto do zadań agencji należy organizacja warsztatów dla dziennikarzy, współpraca z ekspertami oraz prace nad konsumencką częścią strony internetowej Vitis Pharmy.

– Bardzo się cieszę, że udało nam się pozyskać kolejnego klienta należącego do branży OTC. To świadczy o dużym zaufaniu naszych partnerów do prowadzonych przez nas działań w obszarach, na którym szczególnie nam zależy – mówi Dorota Bieniek-Kaska, PR Department Director w Multi Communications.

Dicoflor to najlepiej przebadany na rynku probiotyk, posiadający największą liczbę wskazań w zastosowaniu. Jest najczęściej polecanym przez pediatrów i farmaceutów tego typu preparatem. Produkt przeznaczony jest zarówno dla dorosłych konsumentów, jak i dzieci.

Projekt prowadzony jest w dziale Consumer Communications Unit. Agencja została zaproszona do współpracy po przedstawieniu oferty.