Warzywko z Przyjaciółką zbierają przepisy

Podravka ruszyła z akcją promocyjną przyprawy uniwersalnej Warzywko, tym razem skierowaną do czytelniczek czasopisma „Przyjaciółka”. Umieszczając próbkę przyprawy w gazecie, marka Warzywko zachęca do nadsyłania najciekawszych przepisów kulinarnych z wykorzystaniem przyprawy. Autorzy najlepszych pomysłów otrzymają 500 zł nagrody. Kreację kampanii reklamowej stworzyła agencja WALK Creative.

Zadaniem konkursowym jest użycie przyprawy Warzywko do autorskiego dania i wysłanie przepisu na adres warzywko@edipresse.pl. Chętni mogą dołączyć do zgłoszenia również zdjęcie wykonanej przez siebie potrawy, nie jest to jednak warunek konieczny.

Zbieranie przepisów rozpoczyna się 6 czerwca i potrwa do 1 lipca 2012r. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość przepisów kulinarnych z użyciem przyprawy Warzywko. Trzy najbardziej oryginalne przepisy zostaną nagrodzone kwotą 500 zł każdy, oraz opublikowane na łamach kolejnych numerów “Przyjaciółki”.

Przyprawa uniwersalna Warzywko to specjalnie skomponowana kompozycja suszonych polskich warzyw: marchew, cebula, papryka, pomidory, pasternak, czosnek, natka pietruszki, liście selera oraz sól i aromatyczne przyprawy. Starannie wyważone proporcje składników sprawiają, że nadaje potrawom naturalny smak i aromat. Warzywko może być dodawane do zup, sosów, dań mięsnych, rybnych i warzywnych; można je używać do gotowania, pieczenia i smażenia. Nadaje się do potraw przyrządzanych codziennie, jak i do dań na specjalne okazje. W ofercie Warzywko można znaleźć również naturalne susze warzywne: suszone buraczki, czosnek i włoszczyzna oraz prażona cebula.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu