Urodzinowe przyjęcie CoWork

Tagi:

Warszawskie biuro CoWork obchodzi swoje pierwsze urodziny. Już 13 czerwca, w lokalu Czysta Ojczysta w Warszawie, odbędzie się z tej okazji impreza, na którą zaproszeni są wszyscy sympatycy coworkingu.

CoWork powstał z myślą o młodych przedsiębiorcach, ceniących sobie niezależność. Na coworkerów czeka tu nie tylko spersonalizowane biurko, ale przede wszystkim inspirujące środowisko biznesowe. Mieszczące się przy Placu Trzech Krzyży biuro CoWork to bowiem nie tylko powierzchnia pod wynajem, ale przede wszystkim niezwykłe miejsce spotkań i wymiany doświadczeń. Specjalnie dla młodych przedsiębiorców, wytypowani zostali najlepsi partnerzy, dostarczający coworkerom wszelkie usługi związane z prowadzeniem firmy. W CoWork znajdziesz pomoc kancelarii adwokackich i radcowskich, a także specjalistów z zakresu księgowości czy dofinansowań unijnych. Klienci CoWork mają również niepowtarzalną okazję skorzystania z licznych szkoleń, organizowanych przez partnerów biura. Jak jednak wiadomo, „nie samą pracą żyje człowiek” – liczne wydarzenia towarzyskie, moderowane przez CoWork stwarzają możliwość nawiązania przyjacielskich więzi oraz dostarczają coworkerom udanej rozrywki w miłym gronie.

Świetna muzyka, inspirujące towarzystwo oraz odrobina procentów – na wszystkich uczestników urodzin CoWork czeka zabawa na najwyższym poziomie. Z pewnością nie zawiodą się zarówno miłośnicy szalonej zabawy, jak też Ci, którzy preferują spokojny sposób świętowania. Impreza będzie świetną okazją do poznania środowiska coworkerów oraz nawiązania nowych kontaktów – zarówno towarzyskich, jak i biznesowych. CoWork nie zapomina także o wszystkich fanach piłki nożnej oraz meczach rozgrywanych tego dnia w ramach Euro. Podczas urodzinowej fety dostępna będzie sekcja kibica, w której zagorzali pasjonaci będą mogli śledzić sportowe rozgrywki. Zapowiada się wieczór pełen wrażeń! Zaproszeni są wszyscy sympatycy idei coworkingu, którzy chcą świętować wraz z CoWork. Wystarczy, że wydrukują zaproszenie, które jest dostępne na oficjalnym fanpage’u CoWork na Facebooku. Na pierwsze urodziny CoWork serdecznie zapraszamy już 13 czerwca do lokalu Czysta Ojczysta w Warszawie. Impreza staruje o 20:00!

http://www.facebook.com/pages/Cowork/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu