Unicorn Media podpisała długoterminową umowę z Medicalgorithmics S.A.

Unicorn Media podpisała umowę na obsługę PR firmy zajmującej się tworzeniem najbardziej zaawansowanych rozwiązań systemowych i algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej. W ramach współpracy Unicorn Media zapewni Spółce bieżącą obsługę PR, w tym prowadzenie kontaktów z dziennikarzami oraz prowadzenie PR-u produktowego. Za obsługę klienta będzie odpowiedzialny Robert Noremberg i Paula Malicka.

„Medicalgorithmics to kolejny klient agencji z branży medycznej. W przeszłości odnosiliśmy sukcesy z zakresu media relations i PR-u produktowego dla innych podmiotów na tym rynku. Obsługą klienta zajmie się zespół działu PR-u finansowego. Jest to najbardziej doświadczona sekcja agencji, prowadząca profesjonalne działania z zakresu IR i IPO dla klientów funkcjonujących na NewConnect i GPW. Jestem przekonany, że w tym przypadku efekty naszej pracy będą również bardzo owocne, a obie strony będą zadowolone ze współpracy” – mówi Tomasz Szymanowski, Dyrektor Zarządzający Unicorn Media.

Medicalgorithmics S.A. to polska firma wysokich technologii, która dąży do osiągnięcia pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań systemowych i algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej. Opracowany przez Spółkę system PocketECG pozwala na wielotygodniową diagnostykę arytmii za pomocą nowatorskich algorytmów interpretujących pracę serca. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych system generuje wyniki badań w czasie rzeczywistym i przesyła je na bieżąco do lekarza specjalisty lub centrum monitorowania. Medicalgorithmics S.A. jest jedyną polską firmą, która posiada zarejestrowane przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration – FDA) urządzenie medyczne do diagnostyki kariologicznej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu