Piłkarskie emocje w Magnolia Park

W piątek, 8 czerwca 2012 roku, dniu inauguracji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012, w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu ruszą strefy piłkarskie, gdzie klienci będą mogli oglądać transmisje meczów oraz ekspozycje związane z turniejem. Osoby spragnione piłkarskich emocji będą też mogły zmierzyć się z mistrzyniami świata w piłce stołowej, czyli popularnych piłkarzykach, Agnieszką Rutowską i Agatą Ćwiąkałą, w turnieju, który odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca. Ponadto w sobotę, 9 czerwca, w Magnolia Park będzie miała miejsce zbiórka krwi zorganizowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu, przy współpracy ze stowarzyszeniem Abadá Capoeira.

W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami EURO 2012, w czerwcu Magnolia Park zapewni wszystkim fanom piłki nożnej niesamowite emocje. W strefach piłkarskich każdy będzie mógł obejrzeć transmisje wszystkich meczów na żywo, a dodatkowo transmisjom meczów reprezentacji Polski, półfinałów oraz finału będą towarzyszyli animatorzy zagrzewający do dopingu. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez najemców centrum handlowego. Ekrany zostaną zamontowane pod specjalną kopułą w kształcie piłki w części gastronomicznej oraz na pierwszym piętrze w pobliżu sklepu Saturn. Ponadto na placu Niebiańskim oraz przy wejściu nr 1 zorganizowane zostaną specjalne ekspozycje oficjalnych strojów oraz zdjęć reprezentantów polskiej drużyny narodowej. Będzie też można zobaczyć oficjalną piłkę EURO 2012 – Tango 12. Podłoga przy ekspozycjach zostanie wyłożona trawą przypominającą boiskową murawę. Piłkarskie strefy będą działały do 1 lipca 2012 roku.

Dodatkowo w sobotę, 9 czerwca, w Magnolia Park zostanie zorganizowana akcja honorowego krwiodawstwa RCKiK. Do oddawania krwi dla potrzebujących zachęcać będzie ok. 100-osobowa grupa członków stowarzyszenia Abadá Capoeira, którzy tego dnia nie tylko sami oddadzą krew, ale również zaprezentują swoje umiejętności przed zewnętrznym amfiteatrem. Capoeira to wyjątkowa sztuka walki wykorzystująca elementy akrobatyki, tańca i gry na instrumentach muzycznych. Pokazy rozpoczną się o godzinie 13:00 i potrwają do 15:00. W programie przewidziany jest trening z ćwiczeniami w parach, pokaz akrobatyczny, taniec Maculelê oraz roda, podczas której uczestnicy prowadzą symulowaną walkę w parach, otoczeni kręgiem innych członków grupy. Na koniec klienci Magnolia Park zostaną zaproszeni do zabawy w roda.

„Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to wyjątkowe wydarzenie, w którym będą uczestniczyły miliony fanów z całej Europy. Chcemy przyłączyć się do kibicowania reprezentacji Polski oraz umożliwić naszym klientom wspólne przeżywanie piłkarskich emocji w przyjaznej atmosferze. Strefy piłkarskie są dogodnie zlokalizowane, zapewniając kibicom szybki i łatwy dostęp do lokali gastronomicznych” – powiedział Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. „Naszych klientów zachęcamy również do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa. Tym, którzy boją się pobierania krwi, odwagi z pewnością dodadzą członkowie grupy Abadá Capoeira” – dodał Tomasz Waszkiewicz.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu