W Telepizzy odliczają czas do EURO

przez | 01/06/2012

W Telepizzy przygotowania do EURO ruszyły pełną parą. Jeszcze zanim na dobre rozpoczną się rozgrywki zaplanowano atrakcje wokół przyjazdu drużyn narodowych Hiszpanii i Portugali, a w dzień inauguracji mistrzostw odbędzie się event „Marsz z flagą”. Podczas turnieju natomiast, lokale Telepizzy mają być miejscem, gdzie kibice będą mogli obejrzeć mecz, napić się piwa i zjeść pizzę.

W Telepizzy piłką nożną pasjonują się nie od dziś, pamiętając o swoim hiszpańskim pochodzeniu. Dlatego na czas Mistrzostw sieć przygotowała wiele atrakcyjnych ofert, które mają stać się magnesem do odwiedzania ich lokali.

Najważniejszymi z nich mają być, najnowsza oferta dla kibiców „Mistrzowska oferta”, w której do każdej pizzy zamawiający otrzyma w prezencie drugą taką samą, a także popcorn lub colę w promocyjnej cenie, oraz obowiązująca od trzech miesięcy oferta „Kibicuj zażarcie”, która ze względu na duże zainteresowanie została wydłużona do końca czerwca. Wydarzeniem najbliższych kilku dni będzie natomiast finał konkursu „Buduj flagę”, którego punktem kulminacyjnym jest „Marsz z flagą”, czyli wspólny przemarsz ulicami Warszawy klientów Telepizzy pod Stadion Narodowy, w dniu meczu Polska – Grecja. Organizatorzy zapowiadają duży event, połączony z degustacją pizzy i innymi atrakcjami, z których najważniejsza będzie specjalnie uszyta flaga narodową o długości niemal 100 metrów.

Jak powiedziała Iwona Olbryś, Dyrektor Generalna Telepizzy, dużo pracy włożono, by na czas EURO lokale Telepizzy były atrakcyjnym miejscem spotkań kibiców z całej Europy, którzy nie tylko będą mogli zjeść pizzę ale również napić się piwa i obejrzeć mecze. Nie zapominamy również o tych, którzy zmagania piłkarzy będą podpatrywać w domach. Ponieważ naszą silną stroną zawsze była dostawa, szykujemy na czas mistrzostw wiele promocyjnych ofert, specjalnie dla nich.

Pierwsze eventowe atrakcje związane z EURO, będą miały miejsce już wkrótce i dotyczą przyjazdu drużyn narodowych z Hiszpanii i Portugalii. Ponieważ pochodzą one z Półwyspu Iberyjskiego, skąd wywodzi się Telepizza postanowiliśmy przygotować im specjalne powitanie, mówi Iwona Olbryś. Eventy będą odbywały się na lotniskach w Gdańsku i Poznaniu, gdzie 4 czerwca planowane są przyloty obu reprezentacji. Oczywiście do zabawy zapraszamy również wszystkich polskich kibiców, zakończyła Dyrektor Generalna Telepizza sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.