Panoramiczna aplikacja przewodnikiem w czasie Mistrzostw

Telefon pomoże kibicom odnaleźć najbliższą restaurację, hotel, dworzec czy drogę na stadion. Aplikacje Panoramy Firm na iPhone’y oraz telefony z Androidem zapewnią dostęp do bazy ponad 2,4 mln firm oznaczonych na interaktywnych mapach z funkcją planowania trasy, a dzięki trybowi rozszerzonej rzeczywistości fani mogą zobaczyć wizytówki firm nałożone na obraz z kamery na ekranach ich telefonów. Dostęp do bazy Panoramy Firm można uzyskać także poprzez specjalną wyszukiwarkę mobilną dla wszystkich komórek pod adresem m.pf.pl.

Entuzjaści futbolu mogą skorzystać z aplikacji Panoramy Firm na iPhony i telefony z Androidem lub skorzystać z wyszukiwarki mobilnej m.pf.pl. dostępnej dla mniej zaawansowanych lub starszych modeli telefonów, nieposiadających nadajnika GPS, a także dla smarfonów pracujących na innych systemach operacyjnych niż Android czy iOS. Umożliwia ona wyszukiwanie w pobliżu adresu, posiada także interaktywną mapę, którą użytkownicy mogą skalować według potrzeb.

Kibic nie zabierze ze sobą na mecz laptopa, ale telefon, który stale mu towarzyszy i jest zawsze pod ręką. Za jego pomocą może uzyskać wszystkie potrzebne mu informacje. Wyszukiwanie firm wspierają i ułatwiają zastosowane w aplikacjach takie technologie jak rozszerzona rzeczywistość czy w pełni interaktywne mapy. Przydatne mogą być także przewodniki tematyczne – w aplikacji można odnaleźć interesujące nas firmy czy usługi podzielone na kategorie, np. restauracje, transport, moda, a wygodna nawigacja w formie koła ułatwia wyszukiwanie – mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor Marketingu Eniro Polska. – Aplikacja w wersji na Androida oraz iPhone’a pomoże zaplanować trasę, rozszerzona rzeczywistość nie jest jedynie gadżetem – połączenie wyników wyszukiwania oraz nałożenie ich na obraz z kamery pozwoli na precyzyjne zlokalizowanie wybranych obiektów w realnym świecie – dodaje. Dla osób nieposiadających iPhone’a lub telefonów z Androidem przygotowaliśmy specjalną??? wyszukiwarkę mobilną m.pf.pl. Polscy kibice będą dobrze poinformowani” – dodaje.

Panorama Firm posiada aktualizowaną codziennie bazę danych ponad 2,4 mln firm. Z serwisu panorama firm.pl co miesiąc korzysta ponad 5 mln internautów (wg Adobe® SiteCatalyst®).

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu