Przejdź do treści

Ogólnopolska kampania radiowa VIDARON

Tegoroczna kampania radiowa produktów marki VIDARON podkreśla ich unikalne atrybuty i stanowi kontynuację strategii komunikacji, która mówi o wiedzy, pasji i doświadczeniu marki.

Spoty reklamowe można usłyszeć w największych polskich rozgłośniach radiowych, m.in. Radio Zet, RMF FM, RMF MAXX, Eska, Plus i Złote Przeboje. Wsparcie kampanii radiowej stanowią działania w prasie i internecie. W najpopularniejszych magazynach tematycznych i tytułach wysokonakładowych publikowane są także artykuły sponsorowane i reklamy produktów VIDARON. Podkreśleniu innowacyjności marki służą zaś działania prowadzone w internecie – strona internetowa oraz kanał VIDARON w serwisie YouTube.

Celem kampanii jest dalsze budowanie świadomości marki VIDARON i podkreślenie korzyści ze stosowania jej produktów. Kampania rozpoczęła się 23 kwietnia 2012 roku i potrwa do połowy sierpnia.

VIDARON to, należąca do FFiL Śnieżka S.A., marka produktów do ochrony, dekoracji i konserwacji drewna. W ofercie marki znajdują się lakiery zachowujące naturalny kolor drewna, impregnaty oraz lakierobejce ochronno-dekoracyjne i produkty o specjalnym przeznaczeniu – impregnaty ognioochronne i konstrukcyjne do zabezpieczenia drewna budowlanego.