Już 7 czerwca oficjalne otwarcie Strefy Kibica MasterCard. Baw się z nami podczas UEFA EURO 2012

Już za tydzień rozpocznie się największy turniej piłki nożnej rozgrywany w Polsce – UEFA EURO 2012™. Na gości Strefy Kibica MasterCard – Narodowego Sponsora Mistrzostw Europy – będą czekać fantastyczne atrakcje, które wszystkim fanom futbolu umilą czas podczas meczów i między nimi.

Już 7 czerwca o godzinie 18:00 nastąpi oficjalne otwarcie Strefy Kibica MasterCard. To świetny pomysł na wspaniałą zabawę i wesołe spędzenie czasu dla wszystkich fanów futbolu, którzy nie chcą oglądać meczy w domu albo nie wybierają się na stadionowe trybuny.

„Jako Narodowy Sponsor UEFA EURO 2012™ chcemy uprzyjemnić czas kibicom zarówno na stadionach, jak i poza nimi. Dlatego będą oni mogli płacić kartami w technologii MasterCard PayPass™ za wszystkie przekąski, napoje i gadżety na stadionach, ale także w Strefie Kibica Oprócz tego wygodnego i szybkiego sposobu płatności w naszej strefie czekają na nich również liczne atrakcje i wyjątkowe pamiątki” – mówi Katarzyna Wojda – PR & Communication Manager Oddziału MasterCard Europe w Polsce.

MasterCard przygotował dla kibiców wiele atrakcji, m.in. rozgrywki na specjalnie przygotowanych na tę okazję stołach z piłkarzykami, (także między gośćmi a drużyną MasterCard). A dla miłośników sportu, którzy chcą pochwalić się swoją wiedzą, specjalny konkurs. Zadaniem uczestników będzie odgadnięcie miasta jednego z krajów, w którym odbywały się mistrzostwa w piłce nożnej lub miasta sławnego piłkarza. Gracze będą zaznaczali swoje odpowiedzi na mapie – im dokładniejsza odpowiedź, tym więcej punktów do zdobycia. Wyniki gry będą codziennie umieszczane na Facebook’u, a osoby z największą liczbą punktów dostaną wspaniałe nagrody.

Ale to nie wszystko! Oprócz licznych niespodzianek, na gości Strefy Kibica MasterCard, będzie czekał Teleporter MasterCard. Osoba, która do niego wejdzie, dostanie unikalne zdjęcie – siebie na tle jednego z oficjalnych stadionów UEFA EURO 2012™. Będzie ono równocześnie przesłane na Facebook’a bądź na wskazany adres mailowy.

W całej Strefie Kibica karty zbliżeniowe MasterCard PayPass™ będą jedynym, akceptowanym środkiem płatniczym, umożliwiającym szybkie i wygodne płatności niezależnie od kwoty transakcji.

Strefa Kibica MasterCard będzie otwarta dla publiczności w dniach:

  • 7 czerwca w godzinach od 17:00 do 01:00; Oficjalne Otwarcie 18:00
  • 8 – 30 czerwca w dni meczowe w godzinach od 12:00 do 01:00
  • 8 – 30 czerwca w dni nie meczowe w godzinach od 12:00 do 23:00
  • 1 lipca podczas Meczu Finałowego w godzinach od 12:00 do 04:00 
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu