Fortuna zapłaci za klientów 6% podatku od zakładów w czasie EURO

FORTUNA zakłady bukmacherskie www.efortuna.pl – przyłączając się do wielkiego piłkarskiego świętowania – przygotowała wyjątkową niespodziankę dla uczestników zakładów. Operator zamierza opłacić za klientów połowę, czyli 6% stawki podatku od wszystkich zakładów, które zostaną przyjęte od 1 czerwca aż do finału rozgrywek EURO 2012.

Oferta dotyczyć będzie zarówno zakładów na wszystkie mecze UEFA, jak i pozostałych wydarzeń sportowych, przyjętych za pośrednictwem serwisu efortuna.pl, a ponadto – w przypadku uczestników programu Fortuna Klub Plus – także zakładów w kolekturach.

W Fortunie każdy zakład na EURO 2012 zawarty w serwisie efortuna.pl lub w kolekturach przez uczestników programu Fortuna Klub Plus – jest zwolniony z połowy podatku!

Opłacenie przez Fortunę połowy z 12% podatku, który jest odprowadzany do fiskusa przez legalnych bukmacherów, znacząco zwiększa konkurencyjność oferty Fortuny wobec niepłacących w Polsce podatku operatorów. Od 1 czerwca do 1 lipca, wybór między obstawianiem w Fortunie a zakładami w nieobjętych licencją Ministra Finansów serwisach, będzie znacznie prostszy:

1. Fortuna oferuje legalnie zakłady już nie tylko w kolekturach, ale także online

2. Wybór zakładów na EURO 2012 w Fortunie jest co najmniej tak szeroki jak u operatorów zagranicznych

3. Podatek od wszystkich zakładów sportowych przyjętych w czasie EURO 2012 to tylko 6% (wobec wcześniejszych 12%)

4. Przykładowo, wartość 6% podatku przy stawce 10 zł wynosi 0,60 zł – tylko tyle zapaci klient Fortuny za brak ryzyka kary, na którą naraziłby się uczestnicząc w zakładach u nielegalnych operatorów. Pozostałe 6% (0,60 zł) za gracza dopłaci Fortuna. Tym samym przy stawce 10 zł uczestnik zakładu w Fortunie będzie realnie grał za 9,40 zł, zamiast 8,80 zł

„Chcemy, by wspaniały klimat EURO 2012 nie został przyćmiony wysoką sumą podatku od zakładów i dlatego opłacamy połowę tej kwoty za naszych klientów, obstawiających w czasie trwania mistrzostw mecze UEFA oraz inne wydarzenia sportowe w serwisie internetowym efortuna.pl, a także dla członków Fortuna Klub Plus! Po raz pierwszy w historii polskiego sportu będziemy gospodarzami rozgrywek na najwyższym poziomie. Wielkie cele można osiągać jedynie przy doskonałym połączeniu strategii i wykonania. Wie to z pewnością trener Smuda – wiemy to i my. Dlatego właśnie oferujemy specjalne promocje, zakłady LIVE, a także poszerzamy ofertę mobilnych rozwiązań. Wszystko to w imię wielkiego święta piłki nożnej, jakim jest EURO 2012!” – mówi Jan Stefanek, dyrektor generalny FORTUNA zakłady bukmacherskie efortuna.pl.

W przeciwieństwie do zagranicznych bukmacherów, nieposiadających zezwolenia Ministra Finansów, Fortuna – jako legalnie działający operator zakładów wzajemnych – daje użytkownikom pełną gwarancję bezpiecznej gry. Strona www.efortuna.pl jest ogólnodostępna, zarówno za pośrednictwem komputerów, jak i smartfonów. Natomiast udział w zakładach online w Fortunie wymaga rejestracji, pozwalającej na weryfikację pełnoletniości na podstawie numeru PESEL. Internauci oprócz bonusu w postaci zwolnienia z płacenia połowy podatku na wszystkie zakłady w czasie EURO 2012, mają dodatkowo możliwość udziału w tak zwanych zakładach LIVE, czyli prowadzonych na żywo podczas wydarzeń sportowych.

W związku z uruchomieniem oferty on-line w Polsce, Fortuna zakłady bukmacherskie zmieniła nazwę na FORTUNA zakłady bukmacherskie www.efortuna.pl. Od stycznia 2012 roku spółka prowadzi zakłady sportowe już nie tylko za pośrednictwem największej w kraju sieci kolektur, ale także – jako pierwszy legalny, polski operator – również przez internet.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu