Rodzinny Dzień Dziecka z Vivabox Multikino

1 czerwca to wyjątkowy dzień w większości zakątków świata. Na co dzień zabiegani rodzice rzadko mogą sobie pozwolić na spędzenie kilku beztroskich godzin na zabawie z dzieckiem. Dzień Dziecka jest więc niepowtarzalną okazją, aby podarować najmłodszym uśmiech i radość. Szukasz ciekawego podarunku, który zapewni zabawę całej rodzinie? Sięgnij po Vivabox Multikino dla Dzieci – zestaw prezentowy, z którym Dzień Dziecka będzie niezapomnianą przygodą!

Dzieci to najlepsi obserwatorzy otaczającego nas świata – ciekawi życia i zwracający uwagę na najmniejsze drobiazgi. Dlatego nie jest łatwo znaleźć prezent, który je zaskoczy. Szukasz prezentu, który będzie dla dziecka jednocześnie ciekawy i pouczający? Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka chcesz spędzić wyjątkowy dzień razem z całą rodziną? Zrób najmłodszym niespodziankę i podaruj chwile pełne filmowych emocji ukryte w zestawach Vivabox Mulitkino dla Dzieci!

Zestawy Vivabox Multikino dla Dzieci powstały z myślą o wyjątkowej rozrywce dla dzieci i dorosłych. Niezapomniane komedie, wzruszające filmy familijne i kreskówki pełne ulubionych bohaterów. Z takim podarunkiem Dzień Dziecka stanie się wyjątkowym świętem dla całej rodziny! W każdym zestawie Multikino dla Dzieci kryje się Certyfikat Podarunkowy, który można wymienić na bilety do wybranego kina sieci Multikino i Silverscreen – dwa wejścia jednoosobowe lub jeden seans dla dwóch osób. Z Vivabox Multikino dla Dzieci poczujecie się jak wyjątkowi goście – wystarczy pomyśleć, jaki film chcielibyście obejrzeć i udać się do najbliższego kina!

Na tym jeszcze nie koniec zabawy z Vivabox! Eleganckie metalowe pudełko, obok biletów na wybrany seans, kryje także dodatkowe filmowe niespodzianki. Aby świąteczny dzień trwał jeszcze dłużej w Vivabox Multikino dla Dzieci znajdziecie film „Mikołajek” na DVD, wyjątkową komedię familijną, która przypadnie do gustu dzieciom i dorosłym. A może zaplanujecie kolejne wyjście do kina? Vouchery rabatowe pozwolą skorzystać z promocji na pokazy specjalne w kinach Multikino i Silver Screen. Z czym kojarzy się Dzień Dziecka? Miłymi podarunkami, uśmiechniętymi twarzami dzieci i wspólną zabawą? Wszystko to znajdziecie w zestawie prezentowym Vivabox Multikino dla Dzieci!

Zestawy Vivabox Multikino dla Dzieci dostępne są na stronie www.vivabox.pl oraz w salonach Empik.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu