PAYBACK i Agora – razem na Dzień Dziecka

31 maja Program Bonusowy PAYBACK oraz wydawnictwo Agora rozpoczynają wspólną akcję promocyjną serii książeczek z płytami CD i DVD – Baby Beetles. Głównym elementem promocji jest konkurs na fanpage PAYBACK Polska na Facebooku, wsparty kampanią promocyjną.

Z okazji Dnia Dziecka Program PAYBACK przygotował dla swoich uczestników specjalny konkurs „Pierwsza Lekcja Angielskiego: Contest znaczy Konkurs” na www.facebook.com/PAYBACKPolska. Nagrody ufundowane przez wydawnictwo Agora oraz Yellow House English to 100 zestawów do nauki języka angielskiego dla dzieci do 4 roku życia. Każdy zestaw zawiera 4 książeczki Baby Beetles z płytami CD i DVD. Bohaterów tej serii można poznać na www.babybeetles.tv. Konkurs rusza 31 maja i potrwa do 4 czerwca br.

„Konkurs, który organizujemy na naszym fanpage, promujący Baby Beetles, to  projekt prowadzony z wydawnictwem Agora z myślą o najmłodszych. Cieszymy się, że z okazji Dnia Dziecka, możemy naszym fanom zaproponować konkurs angażujący rodziców i ich dzieci. 100 zestawów Baby Beetles do nauki języka angielskiego to świetna okazja do wspólnej i pożytecznej zabawy z maluchami” – podkreśla Piotr Lipiński, PAYBACK Senior Marketing & PR manager.

Konkurs promujący Baby Beetles jest dodatkowo wspierany poprzez dedykowany mailing wysyłany do uczestników Programu PAYBACK. Promocja będzie też miała miejsce na łamach Gazety Wyborczej, gdzie pojawią się reklamy zachęcające do udziału w zabawie. Ponadto na każdym zestawie książeczek sprzedawanych w sieci Empik pojawi się naklejka z logo PAYBACK i informacją, że Program jest patronem medialnym produktu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu