Przejdź do treści

Nowa odsłona portalu Traveliada.pl

Od 21 maja zainteresowani turystyką internauci, mają do dyspozycji nową wersję strony internetowego biura podróży Traveliada.pl. Strona zyskała nową szatę szatę graficzną i została wzbogacona o nowe funkcjonalności, między innymi przewodnik dla turystów i oceny hoteli.

” To już piąta wersja naszego portalu. Za każdym razem, zmieniamy nie tylko grafikę, ale udoskonalamy nawigację i wprowadzamy ulepszenia techniczne” – mówi Jacek Malarski dyrektor Traveliada.pl.

Tym razem zmiany objęły również wyszukiwarkę oraz sposób prezentacji ofert. Najważniejsza jest jednak zmiana techniczna. Strona w pełni wykorzystuje technologię MDS webservice, która umożliwia internaucie dokonanie rezerwacji on line. Oznacza to, w wielkim skrócie, że internauta szukający wycieczki, zawsze ma aktualne dane dane odnośnie dostępności miejsc w hotelach, cen i miejsc w samolotach. Dane, które klient otrzymuje w wynikach wyszukiwania są każdorazowo pobierane w czasie rzeczywistym bezpośrednio z systemów rezerwacyjnych.

W czasie dokonywania rezerwacji on line na stronie Traveliada.pl miejsca w systemach rezerwacyjnych są blokowane, dokładnie w ten sam sposób, jak wtedy, kiedy robi nam rezerwację pracownik biura podróży. Dokonanie wpłaty przez klienta kończy proces rezerwacji, a rezygnacja z płatności anuluje rezerwację i miejsca są z powrotem dostępne w sprzedaży.

Traveliada.pl to internetowe biuro podróży, które współpracuje z renomowanymi i wiarygodnymi touroperatorami. Firma istnieje od 2000 roku, portal turystyczny uruchomiła w styczniu 2005 roku. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki i uczestniczy w programie Rzetelna Firma. Posiada różnorodne oferty, od niedrogich wyjazdów wypoczynkowych do krajów takich jak Egipt, Turcja, czy Tunezja, oferty last minute, aż po ekstremalną turystykę, tramping i wyjazdy do krajów egzotycznych. Traveliada.pl przygotowuje imprezy „szyte na miarę”, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych oraz indywidualnych.