Przejdź do treści

Social Response – nowa usługa na rynku social media

Agencja social mediowa Think Kong wprowadza na rynek unikalną usługę – całodobowy monitoring w mediach społecznych połączony z natychmiastową reakcją na opinie o marce. Usługa została przygotowana na bazie technologii dostarczanej przez Brand24.

Usługa jest odpowiedzią na kilka kluczowych potrzeb osób odpowiedzialnych za komunikację w Internecie. Social Response przygotowano w oparciu o autorską metodologię Think Kong oraz technologię Brand24. Usługa jest dostępna w modelu abonamentowym, a jej realizacja polega na reprezentowaniu marki on-line przez odpowiedzi na pojawiające się tam pytania, krytyczne komentarze i wątpliwości.

„Zaangażowanie się w niektóre dyskusje w Sieci może przynieść konkretne korzyści w różnych obszarach” – komentuje Norbert Kilen z agencji Think Kong – „Chroni przed narastaniem sytuacji problemowych, pomaga generować leady sprzedażowe, wzmacnia pozytywny wizerunek. Mamy nadzieję, że coraz częściej klienci wypowiadający się w social media będą mogli liczyć na reakcję firm”.

„Będąc dostawcą technologii monitoringu jesteśmy przekonani do ogromnej wartości, jaką niesie obsługa klienta ze pośrednictwem sieci. ” – dodaje Michał Sadowski, Prezes Zarządu Brand24 S.A. – „Internet staje się najtańszym, najszybszym oraz najbardziej wydajnym kanałem komunikacji z klientem i cieszy nas, że to właśnie za pośrednictwem naszej technologii projekt Social Response będzie realizował tak potrzebną na rynku usługę. ”

Realizacja usługi składa się z dwóch etapów. W pierwszym analizowana jest dotychczasowa aktywność internautów związana z wybranym przez firmę obszarem. Dokonywana jest analiza i klasyfikacja pojawiających się wątków, tworzona jest też taktyka reakcji na różne wypowiedzi. Etap aktywności w Internecie następuje w fazie drugiej i jest powiązany z cykliczną aktualizacją parametrów projektu. Więcej informacji o nowej usłudze można znaleźć na stronie http://www.socialresponse.pl.

Zapraszamy również do obejrzenia filmu o nowej usłudze www.youtube.com/watch?v=wQF3HWwMu_Y