Przejdź do treści

Prezerwatywy Durex w stylowym opakowaniu

W czerwcu br. na półki sklepowe trafi limitowana linia prezerwatyw marki Durex – Love Box, zapakowanych w dyskretne i stylowe metalowe opakowania. Z całą pewnością warto zaopatrzyć się w nie przed wakacyjnymi wyprawami w nieznane.

Oprócz tego, że prezentują się niezwykle estetycznie, mogą również pełnić funkcję idealnego miejsca do bezpiecznego przechowywania prezerwatyw.

Prezerwatywę warto mieć przy sobie zawsze, niezależnie od miejsca i okoliczności. Często jednak podczas ich zakupu, zupełnie niepotrzebnie rumienimy się i czujemy nieswojo. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich nieśmiałych, Durex oferuje limitowaną linię prezerwatyw w dyskretnym i eleganckim opakowaniu, które bez problemu zmieści się w każdej torebce czy plecaku. Metalowe pudełeczko oprócz tego, że prezentuje się bardzo stylowo, stanowi również bezpieczny schowek na prezerwatywę, chroniąc ją przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Limitowana edycja prezerwatyw Durex składać się będzie z ośmiu designerskich opakowań do wyboru, które będzie można nabyć w większości sklepów w Polsce już od czerwca br.

W limitowanej serii dostępne będą prezerwatywy Durex Fetherlite Elite, pakowane po trzy sztuki. Rekomendowana cena za opakowanie to 14,90 zł.