Odkrywaj świat z blogerkami i Biurem Podróży Itaka!

Już za chwilę rozpocznie się wyjątkowy projekt Biura Podróży ITAKA. W „Modne podróże ze smakiem“ wyruszy osiem topowych polskich blogerek – kreatorek mody i prawdziwych, kulinarnych dzieł sztuki. Dziewczyny, wraz z Itaką, odkrywać będą kolejne wakacyjne miejsca, nowe style i smaki. Przed nimi cztery strony świata! To początek przygody, której częścią możecie być również Wy!

Pierwszy kierunek to Wyspy Kanaryjskie. Złocista plaża, lazurowa woda i niebiański kolor nieba to idealna sceneria do rozpoczęcia wymarzonych, beztroskich wakacji. Relaks, słońce, piękne kreacje i bogactwo oferowanych przez wyspy smaków, skusiły już niejednego turystę. Jak na Fuerteventurze odnajdą się blogerki? Czy wielbcielkę ciuchów i butów zachwycą wakacyjne stylizacje? A wyznająca zasadę „Przez żołądek do serca“, blogerka kulinarna spróbuje zupełnie nowej potrawy, której smak zrewolucjonizuje jej kuchenne dokonania? Zapewniamy, że będzie naprawdę ciekawie! Relacji, zdjęć i filmów z wyprawy szukajcie na profilu ITAKI na Facebooku, kanale na YouTube i na blogach wybranych dziewczyn.

A dzięki blogerkom, ich przygodom i nieco innym spojrzeniu na wakacyjne kurorty, każdy z nas ma szansę odkryć znane sobie miejsce na nowo lub bezsprzecznie zachwycić się prezentowanym regionem, plażą czy hotelem i umieścić go na swojej wakacyjnej liście.

Partnerem projektu jest Samsung.

Za kreację i realizację całej akcji odpowiada agencja Harder&Harder.

www.itaka.pl

www.harderandharder.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu