Przejdź do treści

Już jest – pierwszy w Polsce kompleksowy serwis o AGD i RTV

Właśnie wystartował serwis rtvagd.wp.pl – dla wszystkich, którzy szukają rzetelnej informacji o sprzęcie i technologiach stosowanych w gospodarstwie domowym, z poradnikami, porównaniami, rankingami oraz testami urządzeń.

– Prezentujemy nowości rynkowe, opowiadamy o technologiach wykorzystywanych przez producentów sprzętu RTV i AGD. Wskazujemy zalety i wady popularnych urządzeń, podpowiadamy, w które warto zainwestować, porównujemy, wyjaśniamy – streszcza założenia serwisu Jarosław Babraj, Koordynator Serwisów Technicznych w Wirtualnej Polsce. – Stworzyliśmy prostą w nawigacji witrynę z poradnikami oraz zestawieniami TOP, dla każdego, kto czuje się zagubiony w nieprzebranym wręcz gąszczu modeli, skomplikowanych terminów i trudno przyswajalnych oznaczeń.

Serwis skupia się na niezagospodarowanym dotąd w Internecie obszarze szeroko rozumianego AGD oraz RTV. Główny nacisk położono w nim na część poradnikową. Witryna doradza m.in. jaką pralkę, lodówkę, płytę indukcyjną czy jaki telewizor lub zestaw kina domowego najbardziej opłaca się kupić. Udziela przy tym odpowiedzi na pytania, jakie rodzaje sprzętu są najlepsze z punktu widzenia dużej rodziny lub singla. Użytkownik znajdzie tu również praktyczne, przydatne na co dzień wskazówki, np. jak dbać o zmywarkę oraz jak bezpiecznie uprać delikatną odzież.

Pod adresem rtvagd.wp.pl prezentowane są liczne zestawienia – TOP5, TOP10, m.in. TOP5 najlepszych pralek w cenie do 1000 zł, najlepszych lodówek do kwoty 1500 zł, czy TOP10 najlepszych blenderów na rynku etc. W witrynie można także znaleźć wiele informacji na temat nowości i trendów, a także ciekawostki z branży.

– Serwis praktycznie nie ma konkurencji rynkowej. Mimo że część stron internetowych o nowych technologiach wydziela sekcje dedykowane RTV i AGD, to tylko w WP.PL internauta znajdzie kompleksowe i fachowe kompendium wiedzy na temat sprzętu i jego użytkowania. W podjęciu decyzji zakupowej pomogą mu klarowne zestawienia i porównania, choćby najlepszych urządzeń w danej klasie cenowej, wydajnościowej czy ekologicznej – dodaje Jarosław Babraj.

Dodatkowo, twórcy serwisu udostępnili użytkownikom forum, gdzie można nie tylko wymieniać się z innymi opiniami o sprzęcie, szukać rozwiązań problemów związanych z funkcjonowaniem produktów, ale także pisać recenzje i rekomendacje.

Więcej informacji:

rtvagd.wp.pl