Inspirujące środowisko pracy w CoWork

Tagi:

Młodzi przedsiębiorcy, początkujący biznesmeni oraz kreatywni freelancerzy – to największa grupa klientów, korzystających z usług warszawskiego biura CoWork. Coworking zapewnia im nie tylko spersonalizowane biurko, ale przede wszystkim możliwość pracy w niezwykle inspirującym otoczeniu.

Coworking to stosunkowo nowy, jednak niezwykle szybko zdobywający popularność trend na polskim rynku pracy. Pomysł pojawił się w Stanach Zjednoczonych, gdy znudzeni pracą w domu młodzi przedsiębiorcy oraz freelancerzy starali się znaleźć sposób na biurową monotonię. Wielu z nich zaczęło pracować w kawiarniach, restauracjach, czy parkach. Co prawda rozwiązało to problem braku towarzystwa, jednak panujący w przestrzeni publicznej hałas, uniemożliwiał skupienie, nie mówiąc o efektywnym działaniu. Przedstawicielom wolnych zawodów z pomocą przyszedł coworking. Idea coworkingu łączy w sobie bowiem zalety tradycyjnego biura z innowacyjnymi rozwiązaniami, sprzyjającymi pracy w swobodnej i przyjaznej atmosferze. Przykładem jest warszawskie biuro CoWork. Mieszczący się przy Placu Trzech Krzyży przestronny lokal, został zaaranżowany tak, by stać się idealnym środowiskiem pracy i odpoczynku. Klienci CoWork mają możliwość wykupienia miejsca w firmowym Open Space, gdzie każdy z coworkerów posiada własne biurko, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Jak jednak wiadomo „nie samą pracą żyje człowiek” – twórcy CoWork zadbali, aby w biurze nie zabrakło miejsca sprzyjającego odpoczynkowi. Nieograniczony dostęp do strefy Chill Out pozwala na relaks w dowolnym czasie. Tutaj również zawierane zostają interesujące znajomości, które nie raz owocują wspólnymi projektami biznesowymi.

Statystyczny polski coworker to osoba w wieku 26-33 lat, z wyższym wykształceniem, mieszkaniec dużego miasta. To zatem młody człowiek, rozpoczynający swoją zawodową ścieżkę kariery. Wśród klientów CoWork dominują przedstawiciele wolnych zawodów – architekci, graficy, czy programiści. W atrakcyjnej przestrzeni biura CoWork, znajdują swobodę i niezależność – wartości, które każdy freelancer ceni sobie najbardziej. Obok nich pracują początkujący biznesmeni, którym udało się zrealizować swoje marzenia o założeniu własnej firmy. Jednak, jak wiadomo, początki bywają trudne i nie od razu staje się rekinem biznesu. CoWork zapewnia wszystkie udogodnienia tradycyjnego biura, w bardzo atrakcyjnej cenie, która nie obciąża skromnego budżetu młodego przedsiębiorcy. CoWork to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują innowacji oraz niestandardowych rozwiązań.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu