Grupa McCann wspiera Fundację ”Pożywienie-Darem Serca”

Grupa McCann organizuje charytatywny kiermasz, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji „Pożywienie–Darem Serca”.

Fundacja „Pożywienie–Darem Serca” działa na rzecz dzieci z rodzin dysfunkcyjnych zapewniając im codzienny posiłek, którego brakuje w domu. Każdego dnia aż 700 obiadów jest rozdzielanych wśród dzieci ze szkół specjalnych, uczestników warsztatów terapii zajęciowej, bezdomnych i rezydentów hospicjum.

Program dożywiania potrzebujących dzieci jest możliwy do zrealizowania jedynie przy wsparciu z zewnątrz. Grupa McCann włącza się do tego szczytnego celu, organizując kiermasz, z którego dochód zostanie przekazany na konto Fundacji. Już od 22 maja pracownicy McCann gromadzą przedmioty, które ostatniego dnia maja będzie można kupić  na terenie firmy. Na kiermasz trafią przede wszystkim książki, albumy, filmy, płyty i wiele innych ciekawych przedmiotów, które charytatywnie są przekazywane przez osoby z McCann, Momentum i Weber Shandwick.

Pieniądze pochodzące ze sprzedaży kiermaszowej będą przeznaczone na zakup słodyczy dla 500 podopiecznych Fundacji, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka oraz pikniku integracyjnego „Dzieci bez granic”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu