Przejdź do treści

6 nowych salonów Drzwi i podłogi VOX

Drzwi i podłogi VOX – ogólnopolska sieć salonów z drzwiami, podłogami i materiałami wykończeniowymi w pierwszym półroczu otworzyła aż 6 nowych punktów franczyzowych – w Murowanej Goślinie, Krośnie, Łodzi, Rzeszowie, Chojnicach i Białymstoku! Większość salonów to świetne lokalizacje, z dużymi ekspozycjami przekraczającymi powierzchnię 250 m2.

Tak duża liczba nowych partnerów potwierdza, że w dobie kryzysu poszukiwane są sprawdzone koncepcje biznesowe, a taką jest system franczyzowy Drzwi i podłogi VOX, który zapewnia profesjonalną ekspozycję towarów, wsparcie marketingowe oraz dobrą ofertę handlową.

„Zauważyliśmy, że otwierane salony stają się z czasem kluczowymi punktami sprzedaży drzwi i podłóg na rynkach lokalnych, szczególnie tam gdzie do tej pory nie było takich specjalistycznych sklepów – mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik ds. rozwoju sieci franczyzowych sieci Vox. – Dobre warunki handlowe jakie otrzymuje od nas partner ułatwiają mu dotarcie do potencjalnych klientów i stanie się liderem na lokalnym rynku.”

W nowo otwartych salonach – na wzór już działających w Polsce – klienci będą mogli wybierać spośród drzwi, podłóg naturalnych, paneli i wielu innych materiałów wykończeniowych. Świadczone będą również wszystkie dostępne usługi okołosprzedażowe takie jak montaż przez certyfikowanych wykonawców, transport, wycena i pomiar towaru oraz doradztwo projektanta wnętrz.

Drzwi i podłogi VOX planują otworzyć do końca roku jeszcze 4 punkty franczyzowe. Obecnie sieć liczy 29 salonów własnych, 15 franczyzowych działających pod marką Drzwi i podłogi VOX oraz 15 punktów franczyzowych współpracujących z siecią.