Premiera do drugiej potęgi

Duopack BPH338/343, czyli zestaw czerni i koloru dla użytkowników atramentowych drukarek HP to najnowsza propozycja w ofercie marki Black Point. Podwójne pakietowanie to nie wszystko, bo jako gratis do kompletu dodawany jest papier fotograficzny.

Polski producent materiałów do druku – Black Point SA – wprowadza do oferty nową grupę produktów. Po linii tonerów monochromatycznych Super Plus, linii atramentów XL i zestawów Multipack do gamy materiałów marki Black Point dołączają Duopacki – zestawy pakietowane po dwa kartridże atramentowe – w czerni i kolorze. Pierwszym z linii jest Duopack BPH338/343, złożony z czarnego atramentu BPH338 i trójkolorowego BPH334, kompatybilny z popularnymi modelami HP DeskJet, Photosmart i Officejet. Zestaw Black Pointa jest 25% bardziej opłacalny od materiałów producenta sprzętu, a dodatkowo zawiera opakowanie papieru fotograficznego (format A6, gramatura 230g, 16 arkuszy).

– Strategicznym celem naszej marki jest poszerzanie spektrum oferowanych materiałów, ich ciągłe ulepszanie i przygotowywanie dla klientów możliwie, jak najbardziej atrakcyjnych produktów. Duopack spełnia te założenia – kupując atramenty w podwójnym zestawie użytkownik nie tylko zaoszczędzi pieniądze na eksploatacji, ale również otrzyma od nas przydatny bonus w postaci papieru do druku zdjęć – mówi Piotr Drzewiecki, menedżer produktu w Black Point SA.

Wydajność kartridży atramentowych marki Black Point sprawdzana jest zgodnie z normą ISO/IEC 24711:2006. Duopack BPH338/343 oraz wszystkie produkty marki Black Point został objęty dożywotnią gwarancją zarówno na produkt, jak i na drukarkę. Stosowanie kartridży Black Pointa nie powoduje utraty gwarancji producenta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu