O współpracy Level77 i Impaktu słów kilka…

Od najdłużej wyczekiwanej premiery gry komputerowej ostatnich kilkunastu lat minęło dokładnie czternaście dni. W tym czasie liczba egzemplarzy Diablo III sprzedała się w zastraszającym tempie i osiągnęła rekord sprzedażowy na poziomie 6,3 milionów egzemplarzy w ciągu pierwszego tygodnia. To absolutny hit! Podobnie zresztą jak sama premiera gry w Polsce, która odbyła się w nocy z 14 na 15 maja. Okazuje się, że była to jedna z najlepszych premier w całej Europie! Nie zawiedli organizatorzy i fani. Tych ostatnich było około trzech tysięcy.

Tak wielkie wydarzenie w branży gier komputerowych musi przynosić efekty również na płaszczyźnie biznesowej. Przecież przy tak dużej liczbie ludzi, firm, organizacji i mediów jest sporo możliwości zawarcia interesujących znajomości, które mogą zaowocować w przyszłości. Jak się okazuje nie trzeba było długo czekać. Efektem wspólnej współpracy przy premierze Diablo III, partnerzy imprezy Level77 i oficjalny dystrybutor firmy SteelSeries w Polsce Impakt Sp. z o.o, postanowili nawiązać współpracę. Będzie ona polegała na wspólnej wymianie produktów. Dzięki temu od dzisiaj najnowsze koszulki z kolekcji Diablo III będą dostępne również w ofercie firmy Impakt. Należy się cieszyć z tego, że na mapie Polski pojawia się kolejny podmiot dysponujący kolekcjami koszulek firmy Level77.

Z kolei firma Level77 wejdzie w posiadanie niepowtarzalnych akcesoriów „lekkich” związanych z grami komputerowymi. „To absolutna nowość ponieważ nigdy wcześniej nie poszerzaliśmy swojej oferty w takim zakresie. Jednak relację, które udało się nam nawiązać podczas premiery Diablo ze spółką Impakt skłoniły nas do tego aby poszerzyć asortyment o tak fantastyczne produkty SteelSeries dostarczane przez spółkę Impakt” – powiedział Mariusz Szubelski z Level77.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu