Inotel: TVP 1 i TVP 2 teraz także w HD

Dobra wiadomość dla fanów EURO 2012. Z dniem 1 czerwca 2012 roku wszyscy abonenci wielkopolskiego operatora telekomunikacyjnego Inotel zyskają dostęp do nowych stacji Telewizji Polskiej nadawanych w jakości HD. Pojawienie się propozycji w ofercie cyfrowego pakietu podstawowego nie będzie wiązało się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Jak informuje Jacek Augustyniak, przedstawiciel wielkopolskiego Inotela, od 1 czerwca 2012 roku kanały TVP 1 HD oraz TVP 2 HD dostępne będą bezpłatnie, dla nowych i dotychczasowych abonentów, w ramach cyfrowego pakietu podstawowego. Mimo że to nie jedyne propozycje HD, jakie znaleźć można w pakiecie, to na pewno jedne z najbardziej interesujących z perspektywy zbliżającego się EURO 2012 i wyłączności Telewizji Polskiej na nadawanie meczów turniejowych. Warto jednak zaznaczyć, że w ramach telewizyjnego pakietu podstawowego oferowanego przez Inotel znaleźć można także Eurosport HD, gdzie transmisje z meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej nadawane będą 24 godziny po emisji na łamach stacji należących do Telewizji Polskiej.

Warto przypomnieć, że nowe kanały HD to nie jedyne propozycje tego wielkopolskiego operatora. W ostatnich dniach uruchomił bowiem akcję promocyjną, gdzie w cenie 79 zł/m-c abonenci zyskują dostęp do telewizyjnego pakietu podstawowego z 70-kanałami (w tym 6 w wersji HD – TVP 1, TVP 2, Eurosport, Eurosport 2, Polsat, National Geographic Channel) oraz internetu o prędkości 45 Mbit/s.

Inotel to prężnie rozwijający się operator telekomunikacyjny działający w Wielkopolsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu