Przejdź do treści

Dni Dziecka w Blue City

Tagi:

Jak co roku Blue City daje najmłodszym klientom więcej niż jeden Dzień dziecka. W tym roku obchody i zabawa będą trwały aż trzy dni. Przez pierwsze dwa o dobre humory zadba salon Smyk, który przygotował wokół fontanny mnóstwo atrakcji dla dużych i małych bohaterów tego święta.

Wśród atrakcji min. ministudio projektowe Barbie, w którym dziewczynki będą mogły wziąć udział w licznych konkursach oraz zaprojektować ubranko dla Barbie. W pobliżu strefy Barbie znajdzie strefa Imaginext, gdzie najmłodsi na specjalnych materacach będą mogli bawić się zabawkami Imaginext. Ustawiony będzie również TV i pufy, by dzieci mogły oglądać bajki Imaginext. Będzie też, zorganizowany wspólnie z firmą Socatos, turniej piłkarski oraz występ dziewczynek z Gawędy. Nie zabraknie malowania buziek, pokazu baniek mydlanych w 3D, przygotowanych przez firmę Hasbro oraz aktywności pomysłu firmy Sylvanian Families. Hostessy będą rozdawały wszystkim dzieciom balony i cukierki.

INCA PLAY (poziom „-1”, „+4”, 1-2 czerwca 2012 r.)

W dwa pierwsze dni świętowania Dnia Dziecka włączy się także Inca Play. Animatorki przygotowały na tę okazję mnóstwo gier i konkursów, które będą szansą na wygranie cennych nagród. Wszyscy mali goście Placu Zabaw będą mogli skosztować pysznego tortu, przygotowanego specjalnie dla nich. Inca Play weźmie też udział w atrakcjach pod fontanną.

Z okazji Dnia Dziecka Inca Play przygotowała niespodziankę dla rodziców: bilet w promocyjnej cenie 15zł za dziecko. Oprócz tortu i zabaw na górze, Inca Play zaprasza także na dół, pod fontannę, gdzie podczas imprezy Smyka przygotuje m.in. kącik plastyczny, w którym dzieci będą mogły przygotować niepowtarzalne dzieła sztuki; kącik fryzjerski, przy którym animatorki pomogą maluchom ułożyć niepowtarzalne fryzury; kącik z miękkimi zabawkami jak bujaki, domek, miękkie klocki i zwierzątka, gdzie będzie można się zrelaksować po szalonej zabawie; kącik z Incowymi łamigłówkami dla starszych dzieci lubiących zagadki i zabawy edukacyjne. Maluchy nadmuchają też boisko do piłki nożnej, na którym zostanie rozegrany miniturniej piłkarski.

EGURROLA DANCE KIDS (poziom „-1”, 3 czerwca 2012 r.)

Taniec fantastycznie wpływa na rozwój wyobraźni dziecka, na kształtowanie jego osobowości, skłania do integrowania się z innymi dziećmi oraz przełamywania barier nieśmiałości. W niedzielę wszystkie dzieci wraz z rodzicami będą mogły wziąć udział w Roztańczonym Dniu Dziecka, organizowanym przez Egurrolla Dance Kids.

W programie między innymi występy aktualnych Mistrzów Polski i Świata – zespołów „Luzik 1″, „Luzik 2″ i „Luz 1″ oraz „Luz 2”, animacje taneczne prowadzone przez instruktorki Egurrola Dance Kids, malowanie buziek z firmą Douglas, nauka makijażu scenicznego, taneczny pokaz mody, a przede wszystkim nauka tańca prowadzona przez gwiazdy programu „You Can Dance”. Przygotowano także wiele konkursów z nagrodami!