Przejdź do treści

Najnowsza „Gala” poświęcona 37. Gdynia Film Festival

Najnowsze wydanie dwutygodnika „Gala” trafiło do sprzedaży w poniedziałek, 28 maja. Jest to numer szczególny – poświęcony 37. Festiwalowi Polskich Filmów Fabularnych, który odbył się w Gdyni w dn. 7-12 maja. „Gala” była Patronem Medialnym wydarzenia.

W najnowszym numerze „Gali” znalazła się obszerna relacja z 37. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Redakcja dwutygodnika zaprezentowała wielkich wygranych Festiwalu: Agnieszkę Grochowską, Roberta Więckiewicza, Joannę Kulig i Juliusza Machulskiego. W numerze przeczytać można wywiady z Weroniką Rosati, Mateuszem Kościukiewiczem, Katarzyną Kwiatkowską i Arturem Żmijewskim, a także artykuł opowiadający o najciekawszych fragmentach historii gdyńskiego festiwalu, który niebawem będzie świętował 40-lecie. Wydarzeniu poświęcono również rubryki związane z modą i urodą, w których zostały zaprezentowane kreacje gwiazd i makijaże z czerwonego dywanu. W rubryce „Kuchnia” Adam Gessler poleca specjały z polskich filmów, a swoje biurko przedstawia Agnieszka Odorowicz – dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

– Obecność „Gali” na GFF to kolejna odsłona zacieśniania współpracy z Polskimi Festiwalami Filmowymi, stanowiącymi obszar zainteresowania naszych czytelników. Zgodnie ze strategią, „Gala” towarzyszy gwiazdom na czerwonym dywanie, a jednocześnie przybliża bohaterów, historie i kulisy najważniejszych wydarzeń ze świata filmu – mówi Urszula Wilk, Dyrektor Wydawniczy i Promocji dwutygodnika „Gala”.

Na okładce dwutygodnika znalazła się Weronika Rosati na czerwonym dywanie.

Najnowsze wydanie „Gali” liczy 124 strony i ukazało się w regularnej cenie 4,99 zł. Wydanie można kupić również z filmem DVD „Kret” w cenie 29,99 zł.