MIDAS – garnki aluminiowe z odłączaną rączką

Nie zawsze w kuchni mamy miejsce na przechowywanie naczyń kuchennych i garnków. Ile razy zdarzyło się nam na siłę upychać garnki i pokrywki w szafkach? Ci, którzy szukają rozwiązania pozwalającego im zaoszczędzić miejsce w kuchni powinni wypróbować garnki z odłączaną rączką.

Garnki z odłączaną rączką to rewelacyjne rozwiązanie, które wprowadziła także koreańska firma Neoflam. Naczynia te wykonane są z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Solidna konstrukcja ścianek oraz dno o grubości 5 mm są gwarancją na to, że naczynie nie odkształci się i nie wybrzuszy podczas użytkowania.

Naczynia Neoflam pokryte są powłoką ceramiczną Ecolon™. Głównym składnikiem Ecolonu jest kwarc (minerał najpowszechniej spotykany w środowisku w postaci kamienia i piasku). Powłoka nie zawiera metali ciężkich takich jak: kadm, ołów i rtęć, a żadne substancje chemiczne nie są uwalnianie nawet jeżeli naczynie podgrzewane jest do wysokiej temperatury (Ecolon nie ulegnie topnieniu do temp. 450°C). Dzięki dużej wytrzymałości Ecolonu na zadrapania i wysoką temperaturę powłoka ceramiczna na długo zachowuje swoje właściwości. Naczynia te spełnią także oczekiwania tych wszystkich, którzy zwracają uwagę na zdrowe przygotowanie posiłków. Bezpieczeństwo użytkowania naczyń z powłoką ceramiczną Ecolon potwierdza świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny i atest TUV Rheinland LGA z Niemiec.

Wielofunkcyjny zestaw MIDAS to 4 garnki o wymiarach: 16 cm, 20 cm, 24 cm, 28 cm, z odłączaną rączką i dwiema plastikowymi pokrywkami (20 cm i 24 cm). Dodatkowo, można dokupić szklane pokrywki we wszystkich rozmiarach. Garnki można myć w zmywarce.

Kolorowe i zdobione zewnętrzne ściany naczynia ożywią niejedną kuchnię. Uniwersalny system odłączanej rączki sprawi, że łatwiej będzie nam utrzymać porządek.

Zestaw garnków aluminiowych MIDAS można kupić w punktach sprzedaży Neoflam bądź na stronie www.sklep.neoflam.pl.

Zestaw garnków aluminiowych MIDAS:

  • Średnica 16 cm, wysokość 11 cm, pojemność 1.8 L, średnica dolna 13 cm.
  • Średnica 20 cm, wysokość 9 cm, pojemność 2.5 L, średnica dolna 17.5 cm.
  • Średnica 24 cm, wysokość 7 cm, pojemność 2.7 L, średnica dolna 22 cm.
  • Średnica 28 cm, wysokość 5 cm, pojemność 2.8 L, średnica dolna 28 cm.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu