Przejdź do treści

Match’A’Shape – polska gra logiczna na wiele platform od INFOR IT

Należąca do Grupy INFOR PL spółka INFOR IT opracowała i uruchomiła kolejną autorską aplikację – Match’A’Shape. Jest to gra logiczna w całości oparta na własnym pomyśle i koncepcji.

Match’A’Shape polega na układaniu (w jak najkrótszym czasie i przy wykonaniu jak  najmniejszej ilości ruchów) kształtów składających się z jedno, lub wielokolorowych kwadratów. W obecnej wersji gra zawiera ponad 100 unikalnych plansz podzielonych na 3 poziomy trudności. W przyszłości pojawią się kolejne poziomy do pobrania przez użytkowników oraz dodatkowe funkcjonalności, co do których Infor IT na razie nie chce zdradzić szczegółów.

Obecnie Match’A’Shape dostępne jest do pobrania na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

W najbliższym czasie gra ukaże się kolejno w wersji na MacOS, Windows Phone 7 oraz na Windows 8. Będzie to jedna z pierwszych aplikacji polskiej produkcji dostępnych na Windows 8 od razu po jego premierze. W przygotowaniu jest również wersja aplikacji na urządzenia Kindle Fire oraz telewizory wyposażone w platformę Samsung Smart TV.

Gra jest darmowa w podstawowej wersji, do rozwiązania mamy kilkadziesiąt łamigłówek. Za dodatkową opłatą można pobrać kolejne zestawy plansz.

  • Prezentacja video gry w wersji na najnowszy system Microsoft Windows 8: http://www.youtube.com/watch?v=odh3oZVRQGU&feature=colike
  • Oficjalna strona gry: www.matchashape.com
  • Profil na facebook’u: http://www.facebook.com/MatchAShape

INFOR IT ma na swoim koncie aplikacje na tablety „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „Przekroju” a także aplikacje „Krzyżówki” i „Słówka”– przez wiele tygodni zajmujące wysoką pozycję w rankingu Top Free.