Firma BASF uruchamia nową mobilną wersję strony internetowej

Firma BASF poprawiła jakość swoich usług w zakresie mobilnego dostępu do swojej strony internetowej dla użytkowników smartfonów. Treść jest specjalnie dostosowana do potrzeb mobilnych użytkowników internetu. Szybki mobilny dostęp dostarczy odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące firmy BASF.

Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do najnowszych informacji prasowych, terminów lub bezpośrednio skontaktować się z właściwą osobą za pomocą przejrzystych ikon umieszczonych na stronie głównej firmy BASF. Inwestorzy mogą na bieżąco śledzić kurs akcji lub poprosić o raport finansowy korporacji w wersji cyfrowej. Osoby poszukujące pracy mogą uzyskać informacje dotyczące przebiegu procesu rekrutacji. Witryna oferuje również szybki dostęp do społecznych kanałów medialnych firmy BASF, takich jak Twitter, Facebook, itp.

Nasze grupy docelowe powinny mieć szybki dostęp do istotnych informacji bez względu na to, gdzie się znajdują” – mówi Elisabeth Schick, Wiceprezydent Senior ds. Komunikacji i Kontaktów z Rządem Grupy BASF. „Jest to klucz do innowacyjnej komunikacji internetowej.”

Mobilna wersja strony internetowej firmy BASF dostosowana jest do pracy na ekranach dotykowych wszystkich smartfonów dostępnych na rynku, takich jak iPhone, Android bądź BlackBerry (modele z dotykowym wyświetlaczem). Użytkownicy smartfonów mogą uzyskać dostęp do mobilnej witryny BASF za pomocą adresu m.basf.com lub www.basf.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu