Z Tracerem na EURO

Przyjdź do jednego z 15 sklepów Media Expert, poczuj atmosferę EURO 2012, pokaż, co potrafisz na wirtualnej murawie w grze FIFA i zgarnij fajne upominki!

W portfolio firmy Tracer znajduje się szereg produktów dedykowanych graczom, w tym gamepady, kierownice i pistolety. Z okazji zbliżającego się EURO 2012, producent zaprasza do wzięcia udziału w rozgrywkach piłkarskich FIFA 12. Przez dwa weekendy, 25-26 maja oraz 2-3 czerwca, w wybranych sklepach Media Expert (Kłodzko, Poznań, Kołobrzeg, Leszno, Racibórz, Ostrów Wielkopolski, Toruń, Gniezno, Legnica, Inowrocław, Grudziądz, Świdnica, Ciechanów, Opole, Wrocław) gracze będą mieli okazję spróbować swoich sił na wirtualnej murawie, testując jeden z gamepadów Tracera, model Excalibur.

W specjalnie przygotowanych punktach, nawiązujących wystrojem do rozgrywek piłkarskich, na graczy będą czekały konsole PS3, gamepady i sportowe emocje. Rozgrywki będą odbywać się w godzinach 15-20 w dniu 25 maja, w kolejne dni w godzinach 11-16.

Dla najlepszych Tracer przygotował upominki – m.in. gamepady Tracer Shogun oraz akcesoria do kontrolera PS3 Move (m.in. pistolety Tracer Petrov oraz Ivanow).

Przygotuj się na EURO 2012, poczuj sportowe emocje i wygraj z Tracerem!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu