Przejdź do treści

Sukces w biznesie – wymyśl i osiągaj

Tysiące zadowolonych klientów, zaoszczędzone miliony i pozycja lidera zdobyta zaledwie w ciągu dwóch lat – piękny sen niejednego przedsiębiorcy i rzadka rzeczywistość. Jej kulisy poznamy podczas bezpłatnego spotkania z cyklu Move up, które odbędzie się 31 maja 2012 w Poznaniu, w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, od 16.30 – 20.00.

To już 4 otwarte dla kadry kierowniczej małych i średnich przedsiębiorstw spotkanie organizowane w ramach projektu Move up – Jak rozwijają się najlepsi w Wielkopolsce, realizowanego przez Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych, Członka PKPP Lewiatan. Celem projektu jest prezentacja innowacyjnych rozwiązań biznesowych i inspirująca wymiana doświadczeń – mówi Jacek Kornosz z Arena Consulting Group, pomysłodawca i menadżer projektu. – Tym razem gośćmi będą Michał Czekalski i Łukasz Olek, twórcy firmy InternetowyKantor.pl z Poznania,  pioniera wymiany walut on-line, która w ciągu zaledwie 2 lat stała się jedną z największych firm w tej branży w Polsce. Właściciele kantoru opowiedzą o swoim modelu biznesowym, genezie powstania firmy, najważniejszych etapach rozwoju, sukcesach i problemach z jakimi mieli do czynienia oraz planach na przyszłość.

Wartością cyklu jest możliwość poznania ludzi sukcesu z różnych branż, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, również tymi trudniejszymi. Uczestnicy projektu zgadzają się, że takie spotkania są bardzo budujące. Pokazują, że droga do celu nie jest łatwa, a trudności – naturalne i pewne,  ale sukces jest możliwy. Wiedza, pasja, a przede wszystkim determinacja są kluczowymi elementami pozwalającymi zdobyć to, co się chce. – Sukces to dla mnie faza przejściowa, jakiś punkt, cel, który osiągamy. Tym większa z niego radość, im więcej trudności udało nam się pokonać. Wszyscy, którzy biorą udział w spotkaniach, mają na swoim koncie jakieś sukcesy i mniejsze lub większe trudności. Dobrze, kiedy możemy w tak licznym gronie spotkać się i wymienić doświadczeniami, nauczyć czegoś nowego i zaczerpnąć motywacji do dalszej pracy. – mówi dr Jolanta Nalewaj, dietetyk, która brała udział w poprzednim spotkaniu.

Po prezentacji właścicieli kantoru on-line w pierwszej części najbliższego Move up będzie czas na pytania uczestników, a w przerwie kawowej możliwość rozmowy w kuluarach. Całość odbędzie się w sali 340 Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa (ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby), Partnera Strategicznego WZPP. Udział jest bezpłatny, celem rejestracji  należy do dnia 25.05.2012 przesłać maila na adres kontakt@wzpp.org.pl lub zadzwonić pod numer 696 083 858.