Rusza nowa strona internetowa Kolei Mazowieckich

28 maja rusza nowa odsłona strony internetowej Spółki Koleje Mazowieckie. Pod adresem www.mazowieckie.com.pl podróżni znajdą interaktywny serwis informacyjny, dzięki któremu będą mogli w prosty i szybki sposób znaleźć potrzebne informacje.

Nowa strona pozwoli podróżnym sprawdzić rozkład jazdy z wybranego przystanku oraz w prosty sposób wyszukać interesujące połączenie. Dzięki wersji mobilnej każdy pasażer posiadający telefon komórkowy z dostępem do Internetu będzie mógł sprawdzić opóźnienia pociągów oraz skorzystać z interaktywnego schematu połączeń kolejowych i wyszukiwarki kas biletowych. Inne udogodnienia to kanał RSS oraz możliwość otrzymywania newslettera.

– Uruchomienie nowej odsłony strony internetowej to kolejny krok ułatwiający pasażerom korzystanie z usług Kolei Mazowieckich – mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Spółki Koleje Mazowieckie –  Serwis jest  łatwy w nawigacji i pełen przydatnych informacji, a proste menu pozwoli na wygodne korzystanie z jego możliwości.

Strona została podzielona na sześć działów: strefę podróżnego z informacjami nt. ofert i usług, strefę partnerów, strefę mediów, informacje o Spółce, BIP oraz kontakt. Wyszukiwarki połączeń i rozkładów jazdy znajdą się po prawej stronie i będą widoczne na każdej podstronie.

Serwis będzie dostępny w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.