Revevol otrzymał tytuł „Cool Vendor” od wiodącej firmy analitycznej. Dostawcy wybrani do raportu “Cool Vendor” są innowacyjni, wpływowi i intrygujący

Revevol, wiodący dostawca rozwiązań Software as a Service (SaaS, software jako usługa), ogłosił w dniu dzisiejszym, iż otrzymał tytuł „Cool Vendor” w raporcie Cool Vendors in Cloud Services Brokerages, 2012* firmy Gartner, Inc.

“Włączenie do raportu Cool Vendor Gartnera stanowi uznanie naszego nieustannego dążenia do wyposażania naszych klientów w najlepsze dostępne rozwiązania chmurowe, w celu osiągnięcia przez nich dramatycznej poprawy efektywności biznesowej” powiedział Laurent Gasser, CEO Grupy Revevol.

“Od naszego powstania w 2007 roku, analizowaliśmy potrzeby biznesowe naszych klientów i poprawialiśmy ich wydajność przy pomocy technologii chmurowych. Naszym celem jest kontynuacja innowacyjności i oferowanie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie efektywności, mobilności i wygody korzystania. W celu utrzymania wiodącej pozycji dostawcy rozwiązań korporacyjnych, regularnie podpisujemy partnerstwa z najlepszymi dostawcami technologii, tworząc jednocześnie własne rozwiązania uzupełniające portfolio tych dostawców.”

Revevol, znany reseller i integrator rozwiązań SaaS uruchomił niedawno centrum rozwiązań informatycznych Revevol Apps w USA. Grupa Revevol, posiadająca obecnie oddziały w 20 krajach ma zapewnioną unikalną pozycję w zakresie realizacji potrzeb dot. Chmury u swoich lokalnych i międzynarodowych klientów z różnych segmentów i branż przemysłu.

* Gartner, Inc., Cool Vendors in Cloud Services Brokerages, 2012, Tiffani Bova, 11 kwietnia 2012.

Zastrzeżenie:

Gartner nie promuje żadnego dostawcy, produktu lub usługi opisanej w raportach i publikacjach oraz nie zachęca klientów do wyboru jedynie dostawców o najwyższej pozycji w rankingach. Publikacje badawcze Gartnera odzwierciedlają jedynie opinie organizacji i nie stanowią stwierdzenia faktów. Gartner nie zapewnia żadnych gwarancji w odniesieniu do badania i opisów omawianych w nim produktów i firm.

O Revevol

Revevol doradza i wspiera klientów w Wejściu w chmurę. Firma założona w 2007 roku skupiająca się na Strategii Czystej Chmury/Pure Cloud Strategy stworzyła unikalną kombinację rozwiązań SaaS** i PaaS** dzięki partnerstwu z wiodącymi firmami technologicznymi. Będąc pionierem na rynku, Revevol posiada niezrównane doświadczenie techniczne, doradcze, a także dotyczące zarządzania zmianą.

Będąc głównym partnerem Google Enterprise, Revevol uruchomił ponad 700,000 stanowisk Google Apps(zarówno w wersji Google Apps dla Firm jak i Google Apps dla Edukacji). Dzięki obecności w 20 krajach na 4 kontynentach, unikalna, światowa sieć Certyfikowanych Trenerów realizuje oczekiwania firm międzynarodowych i lokalnych.

Więcej informacji o Revevol: www.revevol.pl.

**Software as a Service – Software jako Usługa, Platform as a Service – Platfrorma jako Usługa
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu