Przejdź do treści

Pimente.pl rozkwita na wiosnę

Pimente.pl, sklep internetowy z klubową odzieżą damską, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i ewoluuje. Kosmetyczne zmiany mają na celu przede wszystkim wesprzeć decyzje zakupowe.

Odświeżeniu uległa prezentacja produktów na poziomie strony konkretnego towaru. Zdecydowano się na wprowadzenie zdjęcia głównego w większym niż dotąd rozmiarze. Dodatkowe fotografie można oglądać również w takim zoomie jak zdjęcie główne. Te zmiany pozwolą klientom lepiej zapoznać się z prezentowanymi w sklepie produktami, jeszcze przed zakupem. Ponieważ zdjęcia są bardzo dobrej jakości, można bez problemu zobaczyć również szczegóły poszczególnych krojów.

Modernizacja strony ma na celu zwiększyć zadowolenie klientów z zakupów, którzy dostaną dokładnie to, za co zdecydowali się zapłacić.

Oprócz tego sklep nawiązał kilka partnerstw z portalami społecznościowymi, klubami oraz zespołami tanecznymi, a także agencjami modelek i modeli. Wśród obecnych partnerów znajdują się między innymi: Secreto – szkoła relacji interpersonalnych, Dancing Models oraz Klub Ekwador Manieczki. Są to marki, których bywalcom tanecznych parkietów przedstawiać nie trzeba. Dzięki nawiązanej współpracy partnerskiej Pimente.pl pokazuje, że ma ambicje, których nie boi się realizować. Można przypuszczać, że to dopiero początek.

Sklep Pimente.pl swoją ofertę kieruje do świadomych siebie kobiet, które nie boją się eksponować swoich wdzięków. Zainteresowanie kusymi sukienkami czy też opinającymi ciało spodenkami przejawiają nie tylko piękne klubowiczki. Odzież prezentowana w tym e-sklepie stanowi również niezbędne wyposażenie np. profesjonalnych tancerek (pooldance, Chilreaders itp.).

Efekty wprowadzonych zmian zobaczyć można na www.pimente.pl.