Pełen wrażeń początek czerwca w Galerii Victoria

Pierwsze dwa tygodnie czerwca to okres pełen wrażeń dla klientów Galerii Victoria w Wałbrzychu. W sobotę 2 czerwca 2012 r., przed centrum handlowym odbędą się zawody Dirt City Ride, które w zeszłym roku cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców Wałbrzycha. W dniach 2-3 czerwca przygotowano także z okazji Dnia Dziecka specjalne gry i zabawy dla najmłodszych. Z kolei 9 i 10 czerwca wiele emocji czeka fanów piłki nożnej, którzy między innymi będą mogli wziąć udział w otwartym turnieju futbolowym.

„Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wałbrzycha i okolic do odwiedzania naszego centrum handlowego w czerwcu. W najbliższym czasie przygotowaliśmy wiele imprez, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych klientów Galerii Victoria. Z pewnością wiele wrażeń czeka fanów sportu, w szczególności piłki nożnej. Będzie to doskonała okazja, aby świetnie się bawić kibicując uczestnikom widowiskowych zawodów oraz turniejów, które wkrótce odbędą się w Galerii Victoria” – powiedział Leszek Mazurek, dyrektor generalny Galerii Victoria.

2 czerwca o godz. 12.00, rozpoczną się przed Galerią Victoria kolejne zawody w dyscyplinie sportowej dirt jumping, polegającej na wykonywaniu skoków i ewolucji rowerowych na specjalnie przygotowanych torach, zwanych hopami. Na budowę tych konstrukcji przeznaczone zostanie w tym roku 300 ton ziemi, a akrobacje powietrzne na rowerach zaprezentują najlepsi krajowi zawodnicy. Podobnie jak w zeszłym roku nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Nowością będzie poducha pneumatyczna Fly Bag o wymiarach 10 x 12 metrów. Zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych zawodników przygotowany będzie całkowicie nowy, specjalny tor rowerowy o nazwie pumptrack, na którym będzie można jeździć bez pedałowania. Długość tego drewnianego toru to aż 36 metrów. Klienci Galerii Victoria będą mogli także obejrzeć wystawę zdjęć z zeszłorocznych zawodów. Eliminacje do tych widowiskowych zawodów rozpoczną się o godz. 15.00, a początek finału zaplanowany jest na godz. 18.00.

Liczne atrakcje będą czekać na dzieci w amfiteatrze przed Galerią Victoria w sobotę i niedzielę 2-3 czerwca 2012 r., w godz. 12.00 – 18.00. Najmłodsi będą mogli bawić się w dmuchanym zamku, basenie z piłeczkami czy na zjeżdżali. Oprócz tego przygotowano wiele konkursów z nagrodami oraz zabaw integracyjnych. Dodatkową atrakcją będzie malowanie twarzy oraz możliwość zrobienia brokatowego lub fluorescencyjnego tatuażu. Ciekawostką na pewno będą też zabawa przypominająca walki sumo, podczas której dzięki będą mogły założyć specjalny, dmuchany strój.

Kolejna impreza w Galerii Victoria, przygotowana z okazji nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012, odbędzie się już w dniach 9-10 czerwca i z pewnością przyciągnie wielu kibiców piłki nożnej z Wałbrzycha i okolic. Jedną z głównych atrakcji będzie turniej futbolowy o charakterze otwartym dla amatorów i profesjonalistów. Turniejowi towarzyszyć będzie wiele dodatkowych wydarzeń, w tym konkursy i zabawy piłkarskie, z wykorzystaniem symulatorów gry w piłkę nożną, a ponadto skonstruowany zostanie sportowy plac zabaw dla dzieci.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu