OPTIQUE – największy butik Ray-Ban i Oakley w Warszawie

Nareszcie wiosna… jak co roku pierwsze słoneczne dni zachęcają do przeglądu zawartości szafy. Przy tej okazji warto pamiętać, że bez modnych okularów nie może być udanego otwarcia sezonu. Fanów kultowych okularów Ray-Ban i Oakley z pewnością więc ucieszy wiadomość, że wraz z nadejściem wiosny w samym centrum stolicy powstał butik oferujący największy w Warszawie wybór okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych tych marek. W znajdującym się przy Placu Trzech Krzyży 18 salonie klienci mogą także kupić okulary przeciwsłoneczne Oakley z korekcją i wykonywane na indywidualne zamówienie modele Oakley Custom. W przyszłości w stylowych wnętrzach OPTIQUE organizowane będą cykliczne pokazy kolekcji okularów topowych marek m.in. Chrome Hearts i Miu Miu.

Właściciele sklepu zadbali również o mieszkańców spoza Warszawy, którzy wymarzone Ray-Ban’y mogą kupić on-line pod adresem www.rb-store.pl

Adres: Plac Trzech Krzyży 18 (wejście od ul. Brackiej). Godziny otwarcia butiku: poniedziałek – piątek 11:00 – 19:00, sobota 10:00 – 14:00.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu