Opłacalne rozwiązanie dla Lexmarków

Rodzina tonerów marki Black Point dla drukarek Lexmark powiększa się o kolejny produkt. Do oferty dołącza nowy model – wysokowydajny kartridż LBPL460. To wybawienie dla portfeli użytkowników drukarek popularnego producenta – kartridż marki Black Point jest prawie 45% bardziej opłacalny od materiału producenta sprzętu.

Najnowszy laserowy toner polskiego producenta przeznaczony jest do drukarek Lexmark E460DN i 46ODW. Przy identycznej wydajności, co materiał producenta sprzętu, gwarantuje wydruk 15 000 stron i obniża jego koszty do 5 gr za stronę.

Laser LBPL460 to kolejny produkt do sprzętu Lexmarka w ofercie Black Point. Wcześniej do sprzedaży trafiły modele LBPL260 i LBPL360. Pierwszy z nich charakteryzował się o 55% większą opłacalnością i 43% większą wydajnością od materiałów OEM. Popularna „360-tka” z kolei była o 55% bardziej opłacalna i o 22% bardziej wydajna w porównaniu z produktami Lexmarka.

Kartridże laserowe marki Black Point powstają w oparciu o zaawansowane technologie i najlepsze jakościowo komponenty, dzięki czemu produkty są niezawodne i bezpieczne w użytkowaniu. Ich parametry sprawdzane są zgodnie z normą ISO 19752:2004. Tonery marki zostały objęte najszerszym pakietem gwarancyjnym na rynku, obejmującym zarówno sam produkt, jak i drukarkę, w której został użyty.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu