Przejdź do treści

Dzień Dziecka w Magnolia Park

Z okazji obchodów Dnia Dziecka centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu przygotowało dla swoich najmłodszych klientów wyjątkowe atrakcje. W piątek i sobotę, 1 i 2 czerwca 2012 roku, dzieci będą mogły odwiedzić Bajkowy Świat Przygody oraz Miasteczko Piłkarskie klubu WKS Śląsk Wrocław, aktualnego Mistrza Polski w piłce nożnej. Dodatkowo w sobotę i niedzielę, 2 i 3 czerwca, w Magnolia Park będzie działała specjalna strefa gier, w której w ramach projektu GT Academy każdy będzie mógł przekonać się, czy ma zadatki na profesjonalnego kierowcę wyścigowego.

W piątek, 1 czerwca w godzinach 11:00-17:00 oraz w sobotę, 2 czerwca od 13:00 do 18:00 centrum handlowe Magnolia Park będzie gościło wiele zjawiskowych postaci – bajarzy, szczudlarzy, bańkarzy oraz baloniarzy. Dzieci będą je mogły spotkać na terenie całej galerii, a zwłaszcza w Bajkowym Świecie Przygody, który zostanie zlokalizowany w pobliżu strefy gastronomicznej. W tym miejscu najmłodsi będą też mogli skorzystać z malowania buzi i ucharakteryzować się na jedno z bajkowych stworzeń, a także wziąć udział w interaktywnych grach i zabawach. W tym samym czasie na placu Niebiańskim zostanie zorganizowane Miasteczko Piłkarskie WKS Śląsk Wrocław, gdzie będą rozdawane klubowe gadżety. Ponadto młodzi fani piłki nożnej będą mogli zagrać na PlayStation w popularną grę FIFA 11. Tegoroczne obchody Dnia Dziecka będą połączone ze zbiórką pieniędzy na rzecz Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. Zgromadzone środki będą przeznaczone na zakup specjalistycznego łóżka oraz buty ortopedyczne dla jednego z podopiecznych hospicjum.

Oprócz atrakcji dla dzieci, Magnolia Park przygotowała także ciekawą propozycję dla dorosłych (chociaż i dzieci będą mogły z niej skorzystać). W dniach 2 i 3 czerwca 2012 roku w centrum handlowym realizowany będzie projekt GT Academy opracowany przez Nissan i PlayStation®, który wykorzystuje wirtualny świat w grze na PlayStation 3 – Gran Turismo® 5 do odkrycia prawdziwych talentów wyścigowych. Projekt GT Academy realizowany jest na świecie już po raz czwarty, natomiast w Polsce będzie to jego pierwsza edycja. W sobotę i niedzielę, w godzinach 10:00-20:00, klienci Magnolia Park będą mogli wziąć udział w teście umiejętności jazdy na symulatorach Gran Turismo. W eliminacjach lokalnych we Wrocławiu wyłoniona zostanie czwórka zwycięzców (dwóch w sobotę i dwóch w niedzielę), którzy zostaną zakwalifikowani do finału ogólnopolskiego. Wielki Finał Narodowy odbędzie się w połowie lipca 2012 roku w Warszawie i będzie trwał dwa dni. Zwycięzca będzie miał szansę na karierę kierowcy wyścigowego. Ponadto, podczas imprezy w Magnolia Park, najmłodsi uczestnicy otrzymają licencje wyścigowe ze zdjęciem. Nie zabraknie też nagród, które będą przyznawane w drodze losowania. Dodatkowo, przez cały weekend, klienci galerii będą mogli podziwiać najnowszy model Nissana 370Z.

„Na pierwszy weekend czerwca przygotowaliśmy dla naszych klientów całe mnóstwo niezwykłych atrakcji. Są one związane głównie z obchodami Dnia Dziecka, ale nie zapomnieliśmy też o dorosłych. Szczególnie polecamy im uczestnictwo w projekcie GT Academy, dzięki czemu będą mogli doświadczyć niesamowitych emocji, jakie towarzyszą prowadzeniu pojazdów wyścigowych” – powiedział Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.